Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Mobilní technik pro okres Tachov

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Generali Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici mobilního technika s působností v okresu Tachov.

Co u nás budete dělat?

  • Provádět prohlídky poškozených motorových vozidel a spolupracovat se střediskem likvidace.
    Pracovní čas budete trávit:
  • Prováděním prohlídek poškozených motorových vozidel primárně v okresu Tachov.
  • Prováděním kalkulací nákladů na opravu vozidel v expertních systémech SilverDAT a Audatex.
  • Pořizováním fotodokumentace a zápisů o prohlídce.
  • Spoluprací se servisními středisky likvidace.
  • Komunikací s externími klienty, autoservisy, makléři a dalšími účastníky likvidačního řízení.
  • Získáváním dalších podkladů pro likvidaci.
  • Odesíláním získaných materiálů do interního systému
  • Pracovní nasazení při kalamitách v ČR.
  • Zástup při dovolené ostatních mobilních techniků - zejména pro okresy Cheb a Plzeň sever.

Co od vhodného kandidáta očekáváme?

  • SŠ vzdělání technického směru - dopravní, strojní atd.
  • Zkušenosti a znalosti v oblasti opravárenství motorových vozidel výhodou.
  • Dobrá uživatelská znalost MS Windows a MS Office
  • Znalost zpracování výpočtu v expertních systémech Audatex a SilverDat výhodou.
  • Znalost problematiky likvidace pojistných událostí výhodou.
  • Komunikační dovednost a prozákaznický přístup.
  • Částečný přehled o pojistných produktech pojišťoven výhodou.
  • Samostatnost a schopnost rozhodování.
  • Zodpovědné řízení pracovního času a určování priorit, disciplinovanost.
  • Řidičský průkaz sk. B – bez něj to nepůjde, budete hodně cestovat.
  • Čistý trestní rejstřík.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí silné stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu.
  • Kvalitní proškolení.
  • Samostatnou a zajímavou práci.
  • Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých výhod (týden dovolené navíc, dny zdravotního a osobního volna, stravenkový paušál, Cafeterie v hodnotě 12 000 Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na produkty pojišťovny atd.).
  • Možnost vzdělávání a rozvoje a dalšího kariérního postupu.

Doplňující informace:

  • Nástup: ihned/dohodou

Chcete sa dozvedieť viac?