Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Analytik nestrukturovaných dat senior

Zmluva na dobu neurčitú
Brno
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Do útvaru analytické a procesní podpory Call centra hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici Analytik nestrukturovaných dat senior.

Hledáme kolegu, který…

  • je schopný efektivně vyhledávat a organizovat data
  • umí interpretovat výsledky a dokáže si obhájit své stanovisko
  • má zkušenost se samostatnou analytickou prací ve finanční instituci
  • kterému je vlastní zodpovědnost, pečlivost a vlastní a iniciativa

Co bude vaší náplní práce?

  • získávání a analýza nestrukturovaných dat z provozu Call Centra (kategorizace a textová analytika komunikací mezi klientem a pojišťovnou – hovory / emaily / chaty, kategorizace znalostní báze, analýzy klientské spokojenosti)
  • tvorba a aktualizace reportů (operativní a manažerská úroveň)
  • spolupráce na rozvojových programech, např.: Chatbot, Voicebot, Call steering
  • identifikace prostoru pro zefektivnění a dohled nad realizací navržených opatření
  • prezentace a diskuse nad výstupy analýzy s vedoucími týmů, metodiky i manažery

Co do vás očekáváme?

  • ideálně VŠ vzdělání (obory: Informační studia a knihovnictví, Podniková informatika či Umělá inteligence a zpracování přirozeného jazyka), minimálně SŠ vzdělání a předchozí praxi na obdobné pozici
  • praktická zkušenost s analýzou velkého objemu dat (Python / SAS)
  • zodpovědnost za finální zpracování dat a velmi dobré prezentační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce a komunikace s kolegy jiných oborů
  • znalost anglického jazyka pro možnost sdílení zkušeností s odborníky v rámci skupiny Generali

Na co se u nás můžete těšit:

  • práce v 12 členném týmu analytiků a metodiků s možností variabilní pracovní doby v průběhu dne a či home office (dle domluvy)
  • naplánované a systematické zapracování garantem
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s širokou možností jejich uplatnění v okolí včetně firemní jídelny
  • 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna na zdravotní nebo osobní účely navíc
  • příspěvek do Cafeterie ve výši 12 000 Kč ročně
  • slevy a příspěvky na finanční produkty
  • firemní akce (sportovní hry, běžecký klub, rodinný den, …)
  • firemní posilovna, prostor pro uložení jízdního kola
  • pracovní mobil i notebook k dispozici

Doplňující informace:

  • Nástup: 1. 7. 2020/dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno – Královo Pole

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Chcete sa dozvedieť viac?