Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Procesní specialista a analytik HR oddělení

Zmluva na dobu neurčitú
Brno
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Frontman
Frontman

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Pro jakou společnost budete pracovat?

Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout“ marketingové kampaně. Důležitou součástí je HR tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?

Jste spíše analytik a baví vás práce s čísly? Máte zkušenosti s tvorbou nových efektivních procesů? Jste strategický typ a máte zkušenost s nastavováním CRM systému ve firmě? Tak nám nezapomeňte zaslat svůj životopis a přidejte se do našeho HR týmu. Těšíme se na vás!

Co bude náplní vaší práce?

  • tvorba nových procesů a optimalizace stávajících na HR oddělení

  • tvorba a vedení školení na nové procesy a SW, dosledování znalostí členů týmu

  • pomoc se strategickým plánováním oddělení – vize do budoucna, směřování oddělení

  • analýza trhu za účelem nalezení efektivnějších nástrojů užívaných na oddělení

  • vyhledání a implementace nového CRM systému pro HR oddělení, komunikace s dodavateli, technické a procesní řešení systému

  • implementace automatizací na oddělení

  • analýza činností oddělení a tvorba reportů

Preferované skúsenosti

Co byste měl/a splňovat?

  • technická zdatnost (analýza SW trhu, implementace, nastavování CRM)

  • schopnost navrhnout, vylepšit a sepsat interní procesy

  • vynikající schopnost psané i mluvené češtiny

  • analytické a logické myšlení

  • zodpovědnost, spolehlivost

  • dodržování termínů

  • výhodou je znalost angličtiny

  • výhodou je nadstandardní znalost Google tabulek (automatizace, kontroly správnosti použitých vzorců apod.)

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • Multisport kartu

  • osobní HW

  • neomezenou konzumaci kávy a čaje

  • vzdělávací kurzy

  • jazykové kurzy anglického jazyka

  • bonusy/odměny

  • teambuildingy

  • relax zóny

  • snídaňové středy

  • dog friendly office

Nástup: Ihned

Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Pracovní poměr: HPP, IČ

Chcete sa dozvedieť viac?