EXPANDO

EXPANDO

DEVELOPER pro EXPANDO

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Praha 1
  • Možnosť pracovať čiastočne na diaľku

Spoločnosť

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • Od 15 do 50 zamestnancov

Pracovná ponuka

  • Praha 1

Táto pozícia bola obsadená!

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Již 3 roky vyvíjíme unikátní software, kterým chceme automatizovat ecommerce do zahraničí. Za tu dobu jsme již pomohli prodat zboží za stovky milionů korun a obraty i klienti rostou. Hlavní výhodou je, že dokážeme rychle získat data o produktech a ty se za několik hodin nabízejí zákazníkům ke koupi v největších zemích Evropy - na Amazonu, Ebay nebo lokálních eshopech. Jsme jediní certifikování solution partneři Amazonu v Evropě.

Před rokem jsme systém kompletně předělali a nechali si ho “udělat” externě Topmonks, kteří u nás nastavili kompletně app stack a od té doby se vývoj posouvá razantími kroky kupředu. Dnes je napojen také na Mall, Shoptet či Shopify a pracujeme v týdenních sprintech na dalších funkcionalitách, zdrojích i tržištích. Více o funkcích naší appky je k vidění zde.

Vítané zkušenosti

Team se dnes skládá ze 5 programátorů, kteří jsou u nás už 2 roky, jednoho juniora a zkušeného produktového manažera, který řídí sprinty. Letos jsme se dostali do zisku a dále rozšiřujeme počet klientů, kteří používají naší APP. V tuto chvíli se nám otevírají další a další příležitosti a my to nechcem promeškat. A hledáme někoho, kdo by:

  • programoval další funkce naší APP
  • účastnil se rozvoje tech. konceptu a architektury

Co bychom nabídli

  • Myslíme si, že naše technologie jsou zábavné - Node.js, Typescript, Heroku, Google Cloud, MongoDB, React nebo GraphQL
  • Přímý vliv na produkt a jeho koncepci
  • Spolupráci s 2 top tech firmami v ecommerce - Shopify a Amazon
  • Časem nabízíme opci na podíl ve firmě

Co se od tebe očekává?

  • Především zkušenosti s Node.js, to že budeš umět HTML, CSS
  • Upřímný zájem o technologie
  • Pozitivního ducha a schopnost pracovat v teamu
  • Snahu o hmatatelný příspěvěk v každém sprintu, jsme malý team a každý z nás může udělat rozdíl
  • Zkušenosti se eshopy nebo SaaS systémy, budou velkou výhodou.
EXPANDO

EXPANDO

  • Praha 1
  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.