epptec s.r.o.

epptec s.r.o.

epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
 • Rok založení

  2015
 • Zaměstnanci

  40
 • Průměrný věk

  30 let
 • Fluktuace zaměstnanců

  10%
 • Obrat

  přes 30 000 000 Kč
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.

Nejnovější nabídky práce

V tuto chvíli tu nejsou žádné nabídky, zkuste to znovu za pár dní!

epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.
epptec s.r.o.

O společnosti

Epptec je středně velká SW firma. Vznikla v roce 2015 jako technologický startup s ambicí stát se respektovanou společností přinášející inovace a pokročilé technologie. Takové, které zjednodušují každodenní procesy. Konzultanti firmy epptec denně pracují na mnoha zajímavých projektech a v posledních 6 let i na vývoji našich vlastních softwarů. Svou práci bereme skutečně vážně. Pomáháme našim zákazníkům zjednodušovat a automatizovat procesy, navrhujeme nové aplikace a poskytujeme business consulting či team lease. Kromě důrazu na funkčnost, spolehlivost a bezpečnost je pro nás velmi důležitá ekonomičnost. Dbáme tedy na to, aby naše řešení splňovala optimální poměr ceny a výkonu. Jsme spolehlivým partnerem předních finančních institucí na českém trhu.

Koho hledají

Své kolegy si vybíráme pečlivě a díky tomu můžeme stavět a udržet tým profesionálů, kteří si rozumí nejen pracovně, ale také lidsky.

Hledáme ty, kteří jsou nadšeni do IT, pracují tvrdě a nebojí se přijímat výzvy. Obvykle se našimi kolegy stávají lidé s IT vzděláním, případně studenti těchto škol (ČVUT, TUL, VŠE...).

Václav Kandrnal, jeden ze zakladatelů a jednatelů spol. o tom říká: "Vyznávám konzervativní hodnoty jako kvalitní vzdělání, tvrdou práci a věřím, že ten kdo pracuje víc, má víc. Na nepřízeň osudu příliš nevěřím, ba naopak. Věřím, že se daří těm, kteří nejvíce spoléhají sami na sebe a na sílu systematické práce."

Hodí se vědět

Dlouhodobě se nám daří získávat zajímavé projekty, proto po celou dobu své existence rosteme. Naše cesta od nápadu k cíli je velmi krátká/rychlá, nesvazují nás žádná korporátní pravidla, ale žene nás touha vyřešit úkoly a chopit se příležitosti. Přinášíme jistoty zavedené a stabilní firmy, která se o své spolupracovníky stará jak po stránce rozvoje, tak udržování týmového ducha pravidelnými společnými setkáními.

Epptec je ideální volbou pro cílevědomé a pracovité lidi, kteří dostanou příležitost i bez hlubokých zkušeností. Náš konzultant má proti zaměstnanci koncového zaměstnavatele větší možnost v krátké době poznat různá prostředí, týmy, více technologií i přístupů k řešení. Jeho kariérní růst může být velmi strmý, a s tím souvisí i mzdové ohodnocení. Přistupujeme ke všem individuálně a tím v práci reflektujeme studijní potřeby (zkouškové u nás není problém a studenty podporujeme i jinými způsoby), osobní životní situace i kariérní přání.

Vložit profil na své webové stránky

Otázky a odpovede