Welcome to the Jungle - Logo

Entry Engineering

Gabriela Lencová, Projektový manažer pro výzkum a vývoj

Seznam se s Gábinou

Do společnosti nastoupila jako člověk, který má zkušenosti s přípravou a realizací výzkumně vývojových projektů. Hlavním úkolem je vývojový projekt sepsat, získat na něj finanční prostředky, zrealizovat ho a výsledky projektu přenést do průmyslové praxe. První projekt byl investiční. Jednalo se o získání finanční podpory na vybavení specializovaného pracoviště na vývoj automatizace. V současné době tento projekt realizují. Je pro ni skvělé, když vidí, jak jde firma neustále kupředu. Těší se na to, co nového s týmem opět vymyslí.

Gábina má na starost vedení projektů se zaměřením na výzkum a vývoj a další rozvoj firmy.

Gabriela Lencová

Projektový manažer pro výzkum a vývoj

Honza Kotrč, Projektový manažer online testování

Seznam se s Honzou

Zodpovídá za tým 15 testerů, kteří v dnešní době testují i takové vychytávky, jako je třeba odemknutí auta přes aplikaci, zapnutí nezávislého topení z domova nebo vyhledání auta, když člověk zapomene, kde zaparkoval. Testují systémy hlavně pro koncernové vozy mladoboleslavské automobilky. Ta dodá jednotky i software k otestování a upřesní modelové situace, ve kterých je potřeba systém prověřit. A jak to udělají, je jenom na nich.

V dnešní době nám k testování stačí pouze mobilní telefon.

Honza Kotrč

Projektový manažer online testování

Matěj Netušil, Projektový manažer v oblasti infotainmentu

Seznam se s Matějem

V automobilovém průmyslu se pohybuje odjakživa. Součástí Entry je od roku 2014, kdy začínal jako systémový tester v oblasti vývoje navigací. Jeho úkolem bylo vžít se do role uživatele a otestovat funkčnost celého infotainment panelu. Díky tomu detailně poznal, jak jednotky fungují, a o dva roky později už zodpovídal za funkční řešení. Jezdil na různé schůzky i do zahraničí, komunikoval s dodavateli i klientem. S příchodem funkce nouzového volání přišli s myšlenkou automatického testování. Od té doby jeho kariéra nabrala nečekané obrátky. Vede stále důležitější projekty a přemýšlí, co nového by mohli vymyslet a kam se ve vývoji posouvat dál.

Některé naše simulátory jsou tak komplexní, že by je šlo použít pro armádní účely.

Matěj Netušil

Projektový manažer v oblasti infotainmentu

Sledovat!

Vývoj je jízda

Zabývají se vývojem interaktivní elektroniky a konstrukcí v oblasti automobilového průmyslu. Na trh vstoupili v roce 2011 jako konstrukční kancelář a od té doby rostou raketovou rychlostí. Začínali v deseti lidech, v roce 2017 už jich bylo 50 a teď téměř 200. Najdeš je na dvou místech v Česku. V Mladé Boleslavi vyvíjí a testují různé funkce i komponenty, které dříve či později objevíš ve svém autě. V Liberci konstruují věci pro všechno, co létá nebo jezdí. Díky práci se dostávají na místa, kam se jiní jen tak nedostanou, a o novinkách v automobilovém průmyslu ví i pět let dopředu.

#entrylifestyle

Uplatnění u nich najdou jak ti, kdo jsou kreativní a hledají cestičky, tak i lidé, kteří mají rádi řád a systém. Na vzdělání nehledí, důležitý je pro ně zápal. Jsou firma plná mladých a nápaditých osobností s láskou ke všemu, co má kola a motor. Nejeden z nich má doma v garáži svého mazlíčka, kterého umí rozebrat do poslední součástky. Proto není nic neobvyklého, když projekťák sundá sako a vezme do ruky šroubovák nebo pájku, aby přiložil ruku k dílu. Neradi stojí na místě. Chytají se příležitostí, používají selský rozum, a hlavně mají chuť celou firmu posouvat neustále kupředu.

Kamarádi do deště

Nejsou jenom kolegové, ale i kamarádi. Nečekají na to, až někdo zorganizuje teambuilding. Raději se domluví mezi sebou a zajdou na pivo nebo vyrazí na víkend. Ať už se jedná o společnou aktivitu, nastavení pracovních podmínek nebo další rozvoj, vše se řeší otevřeně a každý ví, že se může na nadřízené kdykoliv obrátit.

Podporují druhé

Jsou hrdým partnerem české olympioničky ve skicrossu Nikol Kučerové, rallycrossu v Sosnové a rally teamu studentské formule TUL. Dva kluci z týmu k nim dokonce nastoupili na stáž a jeden z nich na konci studia už vedl pět lidí. Pravidelně spolupracují s organizací Člověk v tísni. Podporují i sportovní nadšence z řad zaměstnanců.

Vložit profil na své webové stránky