Welcome to the Jungle - Logo

Entry Engineering

Entry Engineering

O Gábině

Má ráda dobrou kávu, noir filmy a severské detektivky. Ve volném čase ráda cestuje. Ležení na pláži není zrovna její šálek kávy. Ideální dovolená je pro ni ta, když cestuje s rodinou za dobrodružstvím, poznávají nové země a objevují krásu přírody.

Entry Engineering
Entry Engineering

Sledovat!

Seznam se Gábinou

Do společnosti nastoupila jako člověk, který má zkušenosti s přípravou a realizací výzkumně vývojových projektů. Hlavním úkolem je vývojový projekt sepsat, získat na něj finanční prostředky, zrealizovat ho a výsledky projektu přenést do průmyslové praxe. První projekt byl investiční. Jednalo se o získání finanční podpory na vybavení specializovaného pracoviště na vývoj automatizace. V současné době tento projekt realizují. Je pro ni skvělé, když vidí, jak jde firma neustále kupředu. Těší se na to, co nového s týmem opět vymyslí.

Projektový záměr

Sepsat projektový záměr, který pak předkládají dotační komisi, není otázkou jednoho odpoledne. Pracují na něm přibližně tři měsíce. Každý týden se schází s týmem a dávají dohromady odbornou část. Kromě toho musí dokument obsahovat i marketingovou studii, aby dokázali, že jejich projekt má obchodní potenciál. Každý projekt je hodnocen podle stejných kritérií a obodován. Když získá potřebný počet bodů, je schválen a můžou pustit do jeho realizace.

Vložit profil na své webové stránky