Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Technik dopravy - Brno - agenturní pracovník

Zmluva na dobu neurčitú
Brno
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: < 6 mesiacov

E.ON
E.ON

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Do útvaru Doprava hledáme kolegu. Přidat se k nám můžete v Brně.

Co u nás budete mít na starosti?

  • Uskladnění sezónních pneumatik vozidel půjčovny a manažerských vozidel.
  • Vedení evidence pneumatik na jednotlivé RZ.
  • Průběžné vyhodnocování stavu opotřebení pneumatik.
  • Operativní plánování obměny pneumatik.
  • Pneuservis zahrnující opravy, vyvážení a přezouvání pneumatik.
  • Drobné opravy na vozidlech půjčovny a vozidel v regionu Brno.
  • Dovoz vozidel do mycí linky, autoservisů a mezi lokalitami.
  • Pomoc při zastoupení technika dopravy.
  • Správa přidělených dílen a vybavení, denní, týdenní a měsíční kontroly kompresorů.
  • Předávání/převzetí vozidel z objednávek interní půjčovny.
  • Mytí interiéru a exteriéru manažerských vozidel a vozidel interní půjčovny.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata..
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Příspěvek na stravování formou stravenek.
  • Zvýhodněnou MultiSportku.

Co byste ještě měli vědět?

  • Místo výkonu práce je v Brně.
  • Přihlásit se můžete do 25.11.2022.
  • Nástup by byl možný od 1.1.2023 nebo od 1.2.2023.
  • Vybraný uchazeč bude zaměstnán na plný úvazek 37,5 hod. týdně prostřednictvím personální agentury na dobu určitou.

Preferované skúsenosti

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte zkušenosti v oblasti servisu aut
  • vlastníte řidičské oprávnění skup. B
  • uživatelská znalost MS Office

Budeme nadšeni, pokud…

  • vás charakterizuje odpovědnost a samostatnost

Chcete sa dozvedieť viac?