Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Information security manager - brigáda - agenturní pracovník

Čiastočný úväzok
Brno
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: 1-ročné vysokoškolské štúdium

E.ON
E.ON

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme na poloviční úvazek nebo na brigádu nového kolegu/kolegyni do našeho oddělení Ochrana dat a informační bezpečnost. Útvar zastřešuje několik centrálně řízených funkcí Data Protection, Cyber security a Business resilience, definuje bezpečnostní požadavky ochrany informací a dat a kontroluje jejich dodržování, řeší incidenty informační bezpečnosti, navrhuje implementaci technických a organizačních opatření, provádí bezpečnostní školení a osvětu zaměstnancům a s ohledem na ochranu údajů poskytuje konzultace a podporuje zavádění nových IT nástrojů a produktů ve společnosti. Přidat se k nám můžete v Brně.

Co u nás budete dělat?

  • Budete administrativní podporou týmu.

  • Svěříme vám přípravu podkladů.

  • Čekají vás překlady aj/čj.

  • Nemine vás práce s daty.

  • Zapojíte se do přípravy a realizace školení.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a přizpůsobení školnímu rozvrhu.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí (u 1/2 HPP).

  • Příspěvek na stravování formou stravenek (u 1/2 HPP).

  • Zvýhodněnou MultiSportku.

Co byste ještě měli vědět?

  • Místo výkonu práce je v Brně.

  • Nástup by byl možný od 1.7.2023.

  • Vybraný uchazeč bude zaměstnán na poloviční úvazek nebo na dohodu o pracovní činnosti (18,75 hod. týdně) prostřednictvím personální agentury na dobu určitou.

Preferované skúsenosti

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • jste studentem bakalářského nebo magisterského studia vysoké školy IT oboru
  • máte výbornou znalost IT
  • angličtinu máte na velmi dobré úrovni jak slovem tak písmem (překlady aj/čj, účast na mezinárodních teamsech)
  • rádi čelíte výzvám a nezaleknete se různorodých úkolů

Budeme nadšeni, pokud…

  • jste se setkal/a s kybernetickou bezpečností nebo GDPR
  • slyšel/a jste o normě ISO řady 27k

Chcete sa dozvedieť viac?