Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Campaign manager

Zmluva na dobu neurčitú
Budweis
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

E.ON
E.ON

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Co u nás budete dělat?

  • Vaší hlavní náplní bude organizace a exekuce emailových a sms rozesílek.
  • Čeká vás plánovaní kampaňové roadmapy.
  • Svěříme vám realizaci aktivit vedoucích ke kvalitní zákaznické bázi.
  • Vaším úkolem bude realizace kampaní napříč životním cyklem zákazníka.
  • Zapojíme vás do jejich přípravy i vyhodnocení. Kampaně nebudete vymýšlet, ale procesně realizovat
  • Budete pracovat v kampaňovém nástroji včetně marketingové automatizace.
  • Můžete se těšit na spolupráci s kolegy z jiných oddělení a externí agenturou.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Štěpánka Bartoňová, tel. 703 467 657.

Preferované skúsenosti

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • balíček MS Office ovládáte na pokročilé úrovni
  • analytické myšlení je vaší silnou stránkou
  • angličtina v písemné formě vás nevyleká
  • jste komunikativní a máte týmového ducha

Budeme nadšeni, pokud…

  • se můžete pochlubit znalostí nástrojů marketingové automatizace (Mailkit, mailchimp, emarsys, bloomreach, comic..)
  • jste již pracoval/a v SAPu
  • máte zkušenosti z energetického sektoru
  • jste vystudoval/ a vysokou školu

Chcete sa dozvedieť viac?