Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Projektová podpora - Testování na vozidlech

Zmluva na dobu neurčitú
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: Maturita

Digiteq Automotive

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Na čem budeš pracovat?

Do oddělení Testování na vozidlech, hledáme novou posilu na pozici Projektové podpory. Tvou náplní práce bude podpora projektu, který běží u zákazníka v koncernu VW. Budeš důležitým komunikačním bodem mezi zákazníkem, dodavateli a dalšími odděleními. Rozhodně Tě nečeká nudná a stereotypní práce. Máš možnost testování nejnovějších SW v autech a na prototypech. Jedná se o kombinaci samostatné i týmové práce, a proto jsou hlavními předpoklady komunikativnost, spolehlivost a hledání nových řešení.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Budeš koordinovat tým, který se zabývá testováním nových SW a HW
  • Organizovat testovací jízdy a mít zodpovědnost za svěřené testovací vozy
  • Budeš zodpovídat za testování asistenčních systémů před uvedením na trh
  • Občas budeš zastupovat zákazníka na setkáních
  • Čeká Tě práce s interními systémy a pravidelný reporting
  • A v neposlední řadě zpracování podkladů pro našeho zákazníka

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Těšíme se na setkání s Tebou!

Preferované skúsenosti

Co od Tebe očekáváme my?

  • Komunikativnost a proaktivní přístup
  • SŠ vzdělání s maturitou a praxí na obdobné praxi
  • Chuť učit se novým věcem a schopnost hledat nové možnosti řešení
  • Dobré organizační schopnosti a priority management
  • Znalost Aj/Nj na komunikativní úrovni (chuď dále se jazykově vzdělávat)
  • Ovládání MS Excel na pokročilé úrovni

Tvou výhodou bude

  • Znalost 2. cizího jazyka (Aj/Nj)
  • VŠ s technickým/technicko-ekonomickým zaměřením
  • Znalost prostředí Automotive

Chcete sa dozvedieť viac?