Skladový operátor (Rudná u Prahy - jednosměnný provoz)

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Rudná

Spoločnosť

DHL Express

DHL Express

  • Logistika
  • Od 250 do 2000 zamestnancov

Pracovná ponuka

  • Rudná

Táto pozícia bola obsadená!

Posláním DHL je přepravit zásilku co nejrychleji k zákazníkům po celém světě a udělat vše pro jejich spokojenost. Denně odbaví 170 tun zásilek a v období Vánoc je to skoro dvakrát tolik. V Česku se s nimi potkáte především prostřednictvím žluto-červených dodávek, ale primárním prostředkem, který používají pro přepravu zásilek, je letadlo. Odtud pramení Express v názvu společnosti. Letadly se v České republice mohou pochlubit na letišti v Mošnově a nově také v Brně-Tuřanech. DHL je proslulé tím, že všichni fungují jako jeden tým - jsou prostě taková žluto-červená rodina.

Lidé z operativy jsou rozmístěni po celé republice a jsou v každodenním kontaktu s klientem. Jednotlivé zásilky vyzvedávají, třídí, rozváží a clí. Díky obchodníkům se jejich služby prodávají, oddělení zákaznického servisu vyřizuje dotazy a reklamace zákazníků a jejich ekosystém se samozřejmě neobejde ani bez financí, HR či IT oddělení.

Popis pozice

Pro naše pracoviště DHL Express, divize Freight, v Rudné u Prahy hledáme nového kolegu na pozici SKLADOVÝ OPERÁTOR.

Náplň práce:
  • Naskladňování a vyskladňování zboží pomocí skeneru.
  • Obsluha manipulační techniky - VZV, ruční vozík.
  • Kompletace a kontrola materiálu.

Pracovní doba:
  • Jednosměnný provoz, pracovní doba 8:00 - 17:00. Víkendy a svátky jsou volné.

Co u nás získáš

    • Stravenky v hodnotě až 1 610 Kč čistého ke mzdě navíc - dle počtu odpracovaných dní.
    • Výplata na Vašem účtu do 6 dne v měsíci.
    • 25 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna.
    • Pravidelné osobní balíčky - prací prášek, mýdlo, káva/čaj,...
    • Slevy u našich partnerů, např. výhodnější volání pro Vás i Vaši rodinu.
    • Kvalitní zázemí - vybavená kuchyňka, šatny.
    • Možnost stravování přímo v areálu.
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění.
    • Firemní akce.
    • MHD ze Zličína 20 minut.
    • MHD z Berouna 25 minut.
    • MHD z Hostivic 30 minut. V případě, že chcete do zaměstnání dojíždět automobilem, je možnost parkovat přímo u budovy.

Vítané zkušenosti

    • Spolehlivost, zodpovědnost.
    • Předchozí zkušenosti ve skladu.
    • Zkušenost s manipulační technikou - VZV, retrak výhodou.
    • Čistý trestní rejstřík podmínkou.

  • Rudná
  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Odzvonilo motivačným listom?

Je motivačný list prežitkom vo svete, kde sú rekrutéri zavalení množstvom CV a každému z nich venujú len minimum času?

Ako na pohovore očariť svojím hlasom?

V dobe, keď všade pribúdajú telefonické a videokonferenčné rozhovory, hlas sa nachádza v centre pozornosti a je pripravený všetkých uchvátiť.