Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Dentsu - Personal Assistant to CEO

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 2 roky

Dentsu Czech Republic

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Aktuálně obsazujeme pozici Personal Assistant pro našeho CEO.
Od kandidáta očekáváme aktivní přístup, reprezentativní vystupování, inteligenci, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu. Pokud si se v těchto řádcích našel/našla, pak čti náš inzerát dál.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Day to day agenda CEO – koordinace schůzek a celkový přehled
  • Samostatné vedení svěřených agend našeho CEO a CFO
  • Příprava podkladů pro schůzky v CZ & EN
  • Příprava podkladů pro jednání a porady, zpracování zápisů
  • Office Managament – zodpovědnost za vedení týmu celého office managamentu, zajištění plynulého a efektivního chodu kanceláří
  • Tvorba reportů, statistik, prezentací
  • Spoluorganizace akcí pro Dentsu CZ
  • Zodpovědnost za plnění úkolů
  • Admin datových schránek
  • Občasné pochůzky

Preferované skúsenosti

POŽADAVKY

  • Zkušenost s vedením administrativy
  • Plánování a organizování práce
  • Znalost a zkušenost s nástrojem MS Office
  • Objevování a orientace v informacích
  • Český jazyk na profesionální úrovni
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Pravidla evidování korespondence, smluv a dalších dokumentů
  • Kooperace se všemi členy posádky Dentsu
  • Orientace v legislativních pravidlech pro zacházení s osobními a důvernými údaji a umění práce s citlivými informacemi
  • Výhodou zkušenost s vedením menšího týmu
  • Multitasking, flexibilita, aktivní přístup a kreativita
  • Komunikativnost
  • Loajalita

CO U NÁS ZÍSKÁŠ

  • Firemní notebook, telefon
  • Stravenky po zkušební době
  • Možnost čerpání Salary Swap
  • Multisport kartu
  • 25 dní dovolené v rámci celého roku a dovolenou navíc
  • Jóga v podobě online/ offline
  • Tělocvična a Bistro ve firmě, káva a čaj
  • Pomoc s péčí o duševní zdraví
  • Přístup ke službě U lékaře
  • Kromě výše uvedených benefitů také fajn kolektiv

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, pošli nám svůj aktualizovaný životopis se zprávou, proč právě Ty jsi v vhodným kandidátem/vhodnou kandidátkou.
Těšíme se na případné osobní setkání.

Chcete sa dozvedieť viac?