Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Dentsu - HR Director

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Dentsu Czech Republic

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

V Dentsu Aegis Network se opíráme o spolupráci marketingových značek, které představují špičky ve svých oborech a našim klientům tak nabízíme komplexní portfolio služeb ve všech oblastech. Aktuálně je nás 250 a kromě náboru nových kolegů, je našim cílem tvořit pro ně takové pracovní podmínky a prostředí, ve kterých se budou cítit dobře. Pokud Tě baví podílet se na tvorbě nových projektů, komunikace s centrálou Ti není cizí, máš pochopení pro druhé a chuť věci posouvat s týmem dál, tak neváhej a ozvi se nám.

Co můžeš na pozici HR Directora očekávat:

  • Spoustu rozjetých projektů na téma Employer branding, Firemní kultura a Leadership, jakožto i projekty z oblasti C&B, Job levelling a Salary benchamark ve spolupráci s Korn Ferry.
  • Spolupráci s funkční HR sedící v Dánsku a citlivou implementaci globálních pravidel na lokální podmínky.
  • Intenzivní spolupráci s řediteli jednotlivých brandů (Dentsu, Adexpres, Carat, Vizeum, Isobar, Bistro Social) na HR tématech, která jsou pro ně aktuální (od nastavování bonusových schémat, tunění zpětovazebních nástrojů až například po prezentaci na Vysokých školách).
  • Reporting přímo CEO společnosti a aktivní účast HR na board meetingu.
  • Neustálé zlepšování stávajících procesů a aktivit jako jsou:
         1) Koncept rozvoje 2020 tak, aby reflektoval potřeby digitálního trhu a stále
             se zvyšující konkurenci v segmentu marketingových agentur
         2) Gamifikace onboarding
         3) Práce s HR daty
         4) Benefitní balíčky
         5) HR eventy jako je Den zdraví, Den rozvoje, Knowledge cluby apod.
  • Přátelský HR tým se 3 profíky

Co u nás získáš

Co nabízíme kromě skvělého týmu?:

  • Práce ve firmě, která patří mezi špičky ve svém oboru
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisportka
  • Jóga, Kondiční tréninky, Relaxační půlhodinky v Dentsu tělocvičně
  • Rozvojové aktivity a příspěvek na cizí jazyk
  • Firemní notebook a telefon/sim
  • Dovolená 25 dní + 2 sick day
  • Bistro s vlastním kuchařem #vejcebenedictincluded
  • Ovoce – 3x týdně na pracovišti včetně kávy a čaje
  • Stravenky
  • Dog friendly office

Preferované skúsenosti

Co naopak očekáváme my:

  • Zkušenosti s komplexním HR
  • Pracovní background ve větší korporaci, nicméně zkušenost ze start-upového prostředí výhodou
  • Excelentní angličtina
  • Vyzrála osobnost se schopností diplomacie a výbornými komunikačními dovednostmi, která je schopná mediovat konflikty, ale zároveň při použití pádných argumentů prosadit svůj nápad
  • Tah na branku – iniciovat změny, návrhy na zlepšení, nečekat na zadání
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu

Chcete sa dozvedieť viac?