DENSO

DENSO

O Simoně

Simona má dvě malé děti, které jsou pro ni důvodem, proč nezůstává v práci zbytečně dlouho, a stejné přemýšlení se snaží vštípit i svým podřízeným. Společně s dětmi rádi vyrážejí na výlety. Do přírody si chodí odpočinout i sama. Je fajn, že člověk vyleze z domu a hned je v krásné krajině. Dělala balet a latinu, a když je doma chvilku sama, pustí si hudbu na plný pecky a u toho si tančí. Láska k hudbě a tanci ji provází celý život. Chodí na muzikály a jejím úplně nejoblíbenějším jsou Vlasy, protože texty písní dávají opravdu smysl. 

DENSO
DENSO

Sledovat!

Seznam se se Simonou

V Denso pracuje už 14 let s přestávkou na rodičovskou dovolenou. Prošla si oblastí náboru, vzdělávání a rozvoje a nyní je manažerku HR. Má pod sebou 10 kolegyň z oblasti náboru, mezd a pracovně právních vztahů. Jsou v každodenním kontaktu a mají pravidelné porady, kde řeší různé zapeklitosti a oříšky, které ale vždy posunou o pěkný kus dopředu. Den se skládá především z operativy, kdy má schůzky s lidmi v týmu i s manažery jednotlivých oddělení a řeší různé změny v procesech nebo třeba stabilizaci zaměstnanců.

Nové výzvy a zkušenosti

Dnešní doba s sebou přináší velké výzvy při vyhledávání kandidátů. Do popředí se dostávají především sociální sítě, které musí i oni, personalisté, dobře ovládat. Důležitou součástí celého procesu je i individuální práce s každým uchazečem, headhunterem i lidmi z personálních agentur. Otázka mezd a odměňování je také stále složitější. Simona pracuje na tom, aby měli dobrou mzdovou politiku a byli minimálně srovnatelní s konkurencí, ideálně o kousek či kus lepší. To s sebou přináší mnohé výzvy a stále nové zkušenosti, které její práci dělají rozmanitou.

Vložit profil na své webové stránky