DENSO

DENSO
DENSO

O Radce

Radčin veškerý volný čas vyplňuje její šestiletá dcera. Je celkem akční, pořád někde běhá a skáče, a tak podnikají různé výlety do přírody na kole nebo pěšky a navštěvují zajímavá místa po celé České republice. V zimě vymění kola za sjezdovky a běžky a tráví většinu času na horách. Když dcerka večer usne, má chvilku pro sebe, kterou tráví obvykle čtením knih.

Sledovat!

Seznam se s Radkou

V Densu začala pracovat před 13 lety jako výrobní referent. Po několika letech přestoupila do oddělení TIE, kde se postupem času vypracovala na TIE manažera. S týmem, který se skládá z deseti TIE inženýrů, se zaměřují na výrobní systém značky Toyota. Úkolem je hledat v procesu slabá místa, odstranit je, a tím ho vylepšit. Nejzajímavější na práci je sledovat reakce lidí, kteří na změněném procesu pracují. Od těch prvních, zdrženlivých reakcí, až po poznání a přiznání, že to byla změna k lepšímu.

Sdílí know-how

Každého čtvrt roku se sejdou s TIE inženýry a manažery z evropských poboček na akci s názvem IF SUP Commities. Akci hostí a pořádá vždy jiný závod a je to pro ně příležitost, jak se motivovat, inspirovat a porovnat, kde jsou napřed nebo pozadu, a co se jim podařilo. Řeší společná témata, která se poslední dobou točí nejvíce kolem nedostatku pracovních sil, a zároveň je pro ně vždy nachystaná prohlídka nějakého pracovního procesu.

Trénink TIE inženýra

Jako TIE inženýr musela Radka projít třístupňovým tréninkem, než vůbec mohla pomýšlet na pozici manažera. V prvním stupni se TIE inženýr soustředí na zlepšení procesů na výrobní lince, ve druhém stupni se zabývá materiálově-informačním tokem a v posledním, třetím stupni, je už schopný si sám vyhledat prostor pro zlepšení v jakékoli fázi výrobního procesu.

Vložit profil na své webové stránky