DENSO

DENSO

O Pavlovi

Pavel miluje sport, a to jak ten aktivní, tak i pasivní. Přistěhoval se do Liberce ze severní Moravy a většina kamarádů, které tady má, jsou jeho kolegové z práce. Chodí společně hrát fotbal, hokej, florbal a vzájemné hecování a popichování je u nich zcela normální. V kanceláři je také jediným fanouškem fotbalového týmu Barcelony, ostatní "kopou" za Madrid. A tak je v průběhu let „na koni“ vždy ten, jehož týmu se zrovna daří.

DENSO

Sledovat!

Seznam se s Pavlem

V Densu pracuje už osm let. Dohlíží na to, aby směny proběhly hladce, bez úrazu, bez „zmetků“ a splnil se plán výroby. Výroba je srdcem podniku a její kouzlo je v tom, že úzce spolupracuje s dalšími odděleními ve firmě. Je tak v každodenním kontaktu s kolegy z logistiky, personalisty, kvalitáři a technology. Za výrobní oddělení má na starosti i některé nové projekty. Jedním z nich je třeba přechod klimatizací pro elektroauta z předsériové do sériové výroby.

Tři směny

Pavel do práce chodí ještě před šestou hodinou ráno, aby stihl, byť jen na chvíli, noční směnu. Dává přednost tomu, aby si řekli z očí do očí, co se na směně dělo a jestli nebyl nějaký problém s bezpečností nebo kvalitou. Člověk se tak dozví víc informací než z e-mailů nebo papírů. Takhle brzo ráno stihne i rozjezd ranní směny a než odejde z práce, potkají se i s kolegy, kteří jdou na odpolední. Rozjezd každé směny je nejdůležitějším okamžikem, kdy musejí s vedoucími zajistit, že jsou všichni na svých místech, u funkčních strojů a mají dostatek materiálu.

Vložit profil na své webové stránky