DENSO

O Michalovi

Michal se snaží práci skloubit se soukromým životem, jak to jen jde. Výhodou v Denso je pro THP zaměstnance relativně volná pracovní doba. Může si tak zařídit úřady, doktory nebo jiné potřebné věci. Volný čas tráví cestováním, turistikou, sportem a motorsportem, a především s rodinou a přáteli, se kterými se snaží trávit maximum možného času. Relaxovat se snaží u filmů, sledování závodů Formule 1 nebo pobytem v přírodě. 

DENSO
DENSO
DENSO

Sledovat!

Seznam se s Michalem

V Densu pracuje od září 2015. Práce obnáší především detailní znalost výrobního procesu konkrétního produktu, interních procesů a dobré organizační schopnosti. Každý den tráví čas jak na meetinzích s kolegy, tak i ve výrobě, kde provádí různá měření a analýzu vzorků, které vyrobí. Už téměř dva roky pracuje s kolegy na zavádění technologie pro lepší rozvod tepla v tepelném výměníku, kterou interně nazývají Innerfin.

Služební cesty

Součástí Michalovy práce je i komunikace s kolegy a dodavateli z celého světa. K tomu neodmyslitelně patří i služební cesty do zahraničí. Většinou za účelem převzetí nového stroje nebo na stáž do výrobního závodu Denso. Asi jako pro většinu jeho kolegů byla i pro něj nejzajímavější cesta do Japonska. Byl tam už několikrát a dohromady v Japonsku strávit více než měsíc, což je poměrně dlouhá doba na to, aby se člověk podíval i po okolí a poznal místní kulturu. Byl mile překvapen, když ráno u hotelové snídaně pozoroval z okna dělníky na protější stavbě, kteří zahájili pracovní dobu společnou rozcvičkou přímo před nedokončenou stavbou. Posléze však zjistil, že je to v Japonsku zcela normální.

Vložit profil na své webové stránky