DB Schenker

DB Schenker

Seřizovač / Elektrikář - Kosmonosy

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Kosmonosy

Společnost

DB Schenker

DB Schenker

  • Logistika, Námořní a pozemní doprava
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Kosmonosy

Tato pozice byla obsazena!

Na zeměkouli existuje jen velmi málo míst, kam nejsou schopní přepravit cokoliv, co klient potřebuje. DB Schenker je jednou z největších logistických firem na celém světě. V České republice působí už 25 let a čtvrt století jejich působení provází souvislý, a především udržitelný růst. Rádi přijímají výzvy, ale myslí dlouhodobě a nenechávají se zviklat přelétavými trendy. V jejich práci je nezastaví žádný živel, patří k lídrům v námořní i letecké přepravě. Vynikají díky své husté pozemní přepravní síti včetně té železniční.

Popis pozice

Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker! Pro naše pracoviště v lokalitě Mladé Boleslavi hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Údržbář/ Seřizovač JIT montáže.

Co bude Vaším úkolem?
  • zabezpečovat změny výroby a provoz strojního zařízení
  • zodpovídat za správné nastavení, seřízení strojů a jejich příslušenství
  • ovládat řídící systém strojů
  • identifikovat poruchy nástrojů a jejich příčiny
  • provádět odstranění menších závad, drobnou údržbu strojů
  • vykonávat činnost dle technologických a pracovních postupů a dle související dokumentace
  • provádět změny výroby a následné nastavení technologických parametrů

Co u nás získáš

  • 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu a další
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • podporu při Vašem vzdělávání a profesním růstu
  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • nástup dle dohody
  • Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy, charitativní akce a další aktivity. V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Vítané zkušenosti

  • SŠ vzdělaní technického směru (např. mechatronika, elektro)
  • samostatnou preventivní a prediktivní údržbu
  • praxi v logistice nebo výrobě, praxi s montážemi (výhodou)
  • analytické a komunikační schopnosti, pečlivost, loajalitu
  • znalost technické dokumentace, ovládání řídících systémů strojů
  • svářečský průkaz výhodou
  • platnou vyhlášku 50/1978
  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu
DB Schenker

DB Schenker

  • Kosmonosy
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.