Continental

Continental

Production Equipment Engineer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav

Společnost

Continental

Continental

  • Automotive
  • Více než 2000 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Počátky Continentalu se datují do roku 1871, kdy byl založen v německém Hannoveru. V současné době najdete pobočky v 61 zemích světa, které se řadí k předním světovým dodavatelům v automobilovém průmyslu. Kromě pneumatik vyvíjí i další průkopnické technologie a služby pro udržitelnou mobilitu. V České republice působí v osmi městech různých regionů. Pracuje u nich více než 16 000 lidí a patří tak k největším zaměstnavatelům v krajích.

Popis pozice

Rozšiřujeme tým a hledáme Production Equipment Engineera.

Náplň práce:

  • vytváření zejména elektro konceptů potřebných pro výstavbu výrobních a testovacích zařízení a následné uvedení do provozu
  • vytváření nového / úpravy stávajícího vybavení podle zakázky a specifikace plánování výroby a kvality
  • odborná komunikace s partnerským oddělením (interní i externí) o technických problémech a řešeních
  • tvorba specifikací pro dodavatele zařízení z hlediska elektro HW a funkce stroje apod.
  • dodržování specifikací a provádění jejich optimalizace ve spolupráci s oddělením vývoje a plánování
  • provádění optimalizace prostřednictvím pozměňovacích návrhů , aktivovat změny s cílem optimalizace
  • tvorba technologické dokumentace
  • podpora údržby
  • školení údržby a operátorů

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalosti v oblastech: automatizace, technologické dokumentace
  • programování PLC výhodou
  • orientace v elektro schématech - eplan výhodou
  • řidičský průkaz skup. B
  • uživatelská znalost MS Office

Co nabízíme:

O své zaměstnance se dobře staráme a máme pro vás připravenou spoustu zaměstnaneckých benefitů, například:

Continental

Continental

  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

7 otázok, ktorým sa na pohovore nevyhnete

Práve ste dostali email, na ktorý ste už dlho čakali: vaša žiadosť upútala pozornosť náborového pracovníka, ktorý by sa s vami rád stretol... zajtra.