Continental

Continental

Production Equipment Engineer

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav

Spoločnosť

Continental

Continental

  • Automotive

Pracovná ponuka

Táto pozícia bola obsadená!

Počátky Continentalu se datují do roku 1871, kdy byl založen v německém Hannoveru. V současné době najdete pobočky v 61 zemích světa, které se řadí k předním světovým dodavatelům v automobilovém průmyslu. Kromě pneumatik vyvíjí i další průkopnické technologie a služby pro udržitelnou mobilitu. V České republice působí v osmi městech různých regionů. Pracuje u nich více než 16 000 lidí a patří tak k největším zaměstnavatelům v krajích.

Popis pozice

Rozšiřujeme tým a hledáme Production Equipment Engineera.

Náplň práce:

  • vytváření zejména elektro konceptů potřebných pro výstavbu výrobních a testovacích zařízení a následné uvedení do provozu
  • vytváření nového / úpravy stávajícího vybavení podle zakázky a specifikace plánování výroby a kvality
  • odborná komunikace s partnerským oddělením (interní i externí) o technických problémech a řešeních
  • tvorba specifikací pro dodavatele zařízení z hlediska elektro HW a funkce stroje apod.
  • dodržování specifikací a provádění jejich optimalizace ve spolupráci s oddělením vývoje a plánování
  • provádění optimalizace prostřednictvím pozměňovacích návrhů , aktivovat změny s cílem optimalizace
  • tvorba technologické dokumentace
  • podpora údržby
  • školení údržby a operátorů

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalosti v oblastech: automatizace, technologické dokumentace
  • programování PLC výhodou
  • orientace v elektro schématech - eplan výhodou
  • řidičský průkaz skup. B
  • uživatelská znalost MS Office

Co nabízíme:

O své zaměstnance se dobře staráme a máme pro vás připravenou spoustu zaměstnaneckých benefitů, například:

Continental

Continental

  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Tehotná na pracovnom pohovore?

Majú rekrutéri právo otázku ohľadom tehotenstva počas pohovoru položiť? Je vhodné, aby túto tému otvorili budúce mamičky?