Táto pozícia už nie je k dispozícii.

CX expert/ka online onboardingu do banky

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Česká spořitelna

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Máš chuť:

  • vylepšovat zákaznickou zkušenost se zaměřením na online onboarding klienta do banky
  • navrhovat řešení, které vycházejí z inspirace mimo bankovní sektor
  • pravidelně se vrtat v reportingu a hledat příčiny, proč něco nepaří
  • bavit se společně s kolegy nad budoucností nebo vizí, kam svůj produkt chcete dostat
  • koordinovat fungování celého týmu, protože víš, co potřebuje klient i banka

Budeme si rozumět, pokud:

  • máš zkušenost s vymýšlením a realizací úspěšných nápadů, jak snadno a fakt pěkně provést člověka digi onboardingem do služby
  • znáš alespoň trochu celý životní cyklus vývoje softwaru
  • je Ti vlastní poznat u svého produktu i jeho technická střeva
  • umíš se dívat očima klienta, vcítit se do jeho kůže a potřeb
  • máš obchodního a podnikatelského ducha a analytické schopnosti
  • nebojíš se říct svůj názor v partě plné kluků, protože pro něj budeš mít dostatek argumentů
  • už jsi byl zodpovědný za obchodní cíle i řešení, které k nim vedou

U nás získáš:

  • šanci být součástí týmu, který maká na lepším designu služeb, které denně používají naši zákaznici
  • prostor k předávání svého know-how kolegům v týmu a naopak se učit to, v čem oni vynikají
  • výběr z velkého množství nadstandardních benefitů a volnočasových aktivit (můžeš např. využít dní volna pro charitu a dobrovolničit na akcích pořádaných ČS, zapojit se do sportovních a jiných spolků a spoustu dalších věcí)
  • možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Customer Category

informacniTechnologie

Chcete sa dozvedieť viac?