Capexus

Capexus

  • Interiérový dizajn, Komerčné nehnuteľnosti, Stavebníctvo / Verejné práce
  • Prague
  • Navštíviť stránku

Kateřina vystudovala ČVUT v Praze, obor Architektura a stavitelství. Pracuje v CAPEXu téměř 4,5 roku, nejdříve 2 roky na pozici Project Manager v projekčním oddělení, nyní jako Head of Technical Design vede celé oddělení. Celý její tým prošel za poslední roky neuvěřitelným vývojem a rozrostl se na více než 20 lidí. I přes takový růst se podařilo udržet v týmu přátelskou atmosféru a skvělou firemní kulturu, která ostatně byla i jedním z důvodů, proč se Kateřina rozhodla pro CAPEXUS pracovat.

Antonín vystudoval Fakultu strojní na ČVUT a pro CAPEXUS pracuje již 7 let na pozici Senior Project Manager HVAC. Náplní jeho práce je tak především realizace vzduchotechniky na projektech kanceláří. Největší motivací je pro něj spokojený klient, kterému se svým týmem může odevzdat hotový prostor. V týmu jsou jak projektoví manažeři technického zařízení budov, tak montéři či další subdodavatelé. Antonín si u kolegů nejvíce váží profesionality, píle, poctivosti, pokory a pravdivosti.

Monika do CAPEXu nastoupila v roce 2019 na pozici Relationship Manager, dnes však vede celý obchodní tým. Na realitním trhu se pohybuje již přes 20 let, a protože byl interiérový design vždy její zálibou, rozhodla se využít příležitosti a dosavadních zkušeností. Baví ji sledovat celý proces a poznávat klienty. Její práce je o proaktivní komunikaci, pochopení správného zadání a koordinaci celého procesu od úvodní konzultace přes návrh až po vlastní realizaci a předání prostor klientovi.

Jana vystudovala VŠE, kde si vybrala vedlejší specializaci Personální management. Nastoupila do CAPEXu v roce 2019, kdy její pozice v té době, kromě HR, obsahovala i Office Management. S růstem společnosti se však jednotlivé role postupně oddělily a začala se věnovat především oblasti lidských zdrojů. Dnes už ve firmě existuje menší HR oddělení. Na práci v CAPEXu nejvíce oceňuje důvěru, kterou vedení ve své lidi vkládá, a široké spektrum specializací, které musí ve firmě obsazovat. Práce je díky tomu pestrá a o výzvy není nouze.

Martin vystudoval ČVUT, obor Architektura a stavitelství. V týmu architektů je téměř 5 let. Z pozice stážisty se postupně propracoval do současné pozice Senior Architekt. Jeho úkolem je vedení design & build projektů a vedení týmu architektů. Zodpovídá za kvalitu výstupů a spokojenost klientů. A proč se našel zrovna v interiérovém designu? Baví ho, že nedělá projekty pouze do šuplíku, ale všechny projekty se skutečně realizují. Jako architekt tak vidí výsledky své práce v několika málo měsících.

Prezentace

Za více než 10 let na trhu změnila společnost CAPEXUS pracovní prostředí pro více než 400 společností od malých startupů po velké korporace. Navrhuje a vytváří jedinečné kancelářské interiéry, které myslí nejen na moderní design, ale také na funkčnost, zdraví zaměstnanců a udržitelnost. O projekty v České republice se stará více než 100 specialistů z odvětví architektury, realizace, projektového řízení či workplace consultancy.

Přidejte se k misi měnit pracovní prostředí k lepšímu. CAPEXUS jde příkladem a ví, jak důležité je se do práce těšit. Proto funguje jako jeden tým. Zaměstnanci společně rostou a umí podporovat nejen sebe navzájem, ale i řadu dobročinných projektů. Firma je členem asociace Studio Alliance a na konci roku 2021 se spojila s ČEZ ESCO. Už nyní tak ví, že ji čekají další zajímavé výzvy. A vy můžete být u toho.

Co hledají

V CAPEXu pracuje tým profesionálů, kteří si zakládají zejména na tom, v jaké atmosféře pracují. Vzájemná důvěra a podpora dává vzniknout unikátním projektům a referencím, na které může být člověk právem pyšný. Své místo najde ve společnosti každý, kdo za sebou chce nechávat poctivě odvedenou práci. Odměnou jsou společné snídaně, adrenalinové teambuildingy, podpora profesního vzdělávání, výuka angličtiny, podpora sportovních aktivit i hybridní model práce 3 dny z kanceláře, 2 dny z domova.

Hodí se vědět

Příběh společnosti začal před 11 lety předěláním jedné kancelářské příčky za 100 tisíc korun. Od té doby rostl CAPEXUS startupovým tempem až na loňských 650 milionů korun a další velké cíle ho čekají. Segment kancelářských budov prochází velkou proměnou nejen kvůli pandemii, ale také vlivem zelené politiky a zodpovědného investování. Pokud tedy hledáte firmu s budoucností, kde se opravdu nebudete nudit, CAPEXUS je pro vás skvělou volbou.

Vložit profil na své webové stránky