Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Obchodní zástupce HoReCa (Expert na kluby a festivaly)

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

British American Tobacco

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Umíš skloubit zábavu s businessem? Jsi komunikativní a neunikne Ti žádný zajímavý večírek nebo festival? Rád poznáváš nové lidi a vyhledáváš nové příležitosti? Pak určitě pokračuj ve čtení…

Poskytujeme prvotřídní výrobky a chceme nabízet i prvotřídní zážitky. HoReCa (Hotely, Restaurace, Café) Night Specialist je zodpovědný za vyhledání a identifikaci vhodných míst po celých Čechách, kde bychom mohli propagovat naše značky správným lidem.

Každý den je jiný, plný výzev a odměn.

Co přesně to pro Tebe znamená?
  • Jdi, objevuj, komunikuj a buduj značku.
  • Buduj vztahy s našimi partnery, s manažery klubů nebo se zaměstnanci restaurací. Přesvědč je o unikátnosti našich značek i našeho partnerství.
  • Zajisti dosažení stanovených cílů prodeje, dostupnosti a visibility našich značek.
  • Hledej originální cesty, jak uspořádat tu nejlepší akci v partnerských podnicích.
  • Využij svou kreativitu – navrhni, doporuč a realizuj odpovídající kampaň.
  • Pomoz našim partnerům zpestřit jejich event a zároveň dopřej zákazníkům skvělou zábavu – udělej z akce v klubu nezapomenutelný večer.

Co u nás získáš

  • Unikátní náplň práce jako dělanou pro šikovné party-people.
  • Zajímavé firemní benefity: 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky, Multisport karta, cafeterie…
  • Šanci realizovat vlastní nápady.
  • Pracovní doba úterý – sobota.
  • Mladé kolegy z různých zemí.
  • Profesní růst, školení a rozvoj jazykových dovedností.

Preferované skúsenosti

  • Časová flexibilita a efektivní plánování času.
  • Schopnost se i přes „těžká rána“ soustředit na stanovené cíle.
  • Komunikační a prezentační dovednosti – tato práce je hodně o lidech.
  • Obchodní a vyjednávací dovednosti.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Mírně pokročilá znalost AJ, český jazyk na profesionální úrovni.
  • Silná osobnost, odolnost a charisma.
  • Platný řidičský průkaz sk. B – budeš cestovat po svěřeném regionu (Čechy).

Výhodou:

  • Zkušenost z FMCG/HoReCa prostředí.
  • Předchozí zkušenosti s legendárními večírky jako z filmů Projekt X nebo Apokalypsa v Hollywoodu – organizace, ale i účast se počítá.
  • Zkušenost s prací obchodního zástupce.

Chcete sa dozvedieť viac?