British American Tobacco

Obchodní zástupce HoReCa (Expert na kluby a festivaly)

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Spotřební zboží
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Jsou druhou největší tabákovou společností na světě. Mají za sebou bohatou historii a před sebou vzrušující budoucnost, ve které chtějí spotřebitelům dát možnost volby. Proto kromě klasických tabákových výrobků vyrábí i jejich alternativu – zařízení na zahřívání tabáku GLO. Produktové portfolio neustále inovují a přichází s alternativami k tradičním způsobům užívání tabákových výrobků. Působí ve 180 zemích světa a zaměstnávají téměř 60 000 lidí. V České republice začátkem roku 2019 oslavili 25 let existence a mají zde přes 250 zaměstnanců.

Popis pozice

Umíš skloubit zábavu s businessem? Jsi komunikativní a neunikne Ti žádný zajímavý večírek nebo festival? Rád poznáváš nové lidi a vyhledáváš nové příležitosti? Pak určitě pokračuj ve čtení…

Poskytujeme prvotřídní výrobky a chceme nabízet i prvotřídní zážitky. HoReCa (Hotely, Restaurace, Café) Night Specialist je zodpovědný za vyhledání a identifikaci vhodných míst po celých Čechách, kde bychom mohli propagovat naše značky správným lidem.

Každý den je jiný, plný výzev a odměn.

Co přesně to pro Tebe znamená?
  • Jdi, objevuj, komunikuj a buduj značku.
  • Buduj vztahy s našimi partnery, s manažery klubů nebo se zaměstnanci restaurací. Přesvědč je o unikátnosti našich značek i našeho partnerství.
  • Zajisti dosažení stanovených cílů prodeje, dostupnosti a visibility našich značek.
  • Hledej originální cesty, jak uspořádat tu nejlepší akci v partnerských podnicích.
  • Využij svou kreativitu – navrhni, doporuč a realizuj odpovídající kampaň.
  • Pomoz našim partnerům zpestřit jejich event a zároveň dopřej zákazníkům skvělou zábavu – udělej z akce v klubu nezapomenutelný večer.

Co u nás získáš

  • Unikátní náplň práce jako dělanou pro šikovné party-people.
  • Zajímavé firemní benefity: 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky, Multisport karta, cafeterie…
  • Šanci realizovat vlastní nápady.
  • Pracovní doba úterý – sobota.
  • Mladé kolegy z různých zemí.
  • Profesní růst, školení a rozvoj jazykových dovedností.

Vítané zkušenosti

  • Časová flexibilita a efektivní plánování času.
  • Schopnost se i přes „těžká rána“ soustředit na stanovené cíle.
  • Komunikační a prezentační dovednosti – tato práce je hodně o lidech.
  • Obchodní a vyjednávací dovednosti.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Mírně pokročilá znalost AJ, český jazyk na profesionální úrovni.
  • Silná osobnost, odolnost a charisma.
  • Platný řidičský průkaz sk. B – budeš cestovat po svěřeném regionu (Čechy).

Výhodou:

  • Zkušenost z FMCG/HoReCa prostředí.
  • Předchozí zkušenosti s legendárními večírky jako z filmů Projekt X nebo Apokalypsa v Hollywoodu – organizace, ale i účast se počítá.
  • Zkušenost s prací obchodního zástupce.

  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Tired of Chrome? Try These Six Browsers

Are you tired of Chrome, Safari and Firefox? Here are six alternative browsers to consider if you’re looking for a different Internet experience!

  • October 1, 2019