Brilo

Brilo

Jakub je jedním ze zakladatelů firmy, má na starost strategický rozvoj marketingových aktivit klientů a také business development.

Je to "vedoucí příběhu", kde hlavní hvězdou je zákazník a jeho projekt.

Baví ho e-commerce, prolínání retailu a onlinu, marketingové strategie, kreativní řešení a nové postupy v hledání příležitostí v oslovování zákazníků a jejich retenci.

Dan je mistrem svého oboru a v programování frontendu se vyzná jako málo kdo jiný.

Ne náhodou zastává post hlavního FE developera v Brilu.

Dan má navíc obrovský přesah do UX a UI, tudíž nejenže dokáže programovat frontend složitých aplikací a administrací, dokáže je sám také navrhovat po stránce ergonomické.

Tomáš udává tón i směr designu v Brilu.

On je tvůrcem jejich hlavní identity, on je kreativním mozkem s typickým rukopisem.

Tomáš tvoří klientské identity, vizuální strategie i nezaměnitelnou grafiku, kterou si oblíbilo už mnoho lidí.

Všechno ví, všechno zná, všude byl a od všeho má klíče, to je Tomášova charakteristika. :)

Žádný sprint před ním neuteče, žádný úkol nezapadne.

Milovník pořádku a dochvilnosti, který dokáže s pečlivostí sobě vlastní dotáhnout každý projekt se svým týmem do zdárného konce.

Mirka, frontend kodérka par excellence.

Dokáže si poradit s jakkoli složitým webem, žádné záludnosti od kreativních grafiků ji nerozhází, se vším si umí poradit

Zjistěte více o společnosti Brilo

BRILO TEAM

V Brilo Teamu tvoří velkou mezinárodní e-commerce platformu pro světově známé módní značky. Jsou především programátorskou firmou, avšak umí však také stavět skvělé weby, mobilní aplikace a internetový marketing na vysoké úrovni.

KOHO HLEDAJÍ?

V Brilu hledají kolegy, kteří chtějí mít smysluplnou práci, v níž lze najít osobní i profesní rozvoj a chtějí pracovat na projektech, na kterých záleží. Hledají především takové osobnosti, které mají chuť zapadnout do komunity opřenou o trvalé hodnoty a přátelství.

V Brilo Teamu uplatní svoje zkušenosti programátoři, kodéři, marketingoví specialisté i designéři.

CO SE HODÍ VĚDĚT

Brilo Team je největší jihočeská digitální agentura, která kolem sebe koncentruje talenty nejen z jihu Čech. V budějovických kancelářích tvoří rozsáhlé online projekty, budují komunitu chytrých lidí z prostředí vývoje a v Brilo DEV HUBu umožňují propojovat investory a lidi s inovativními nápady a projekty.

Vložit profil na své webové stránky