Prodejce Xiaomi v Jihlavě
Beryko

Beryko

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Plat od 30K CZK do 35K CZK / mesiac
  • Jihlava

Spoločnosť

Beryko

Beryko

  • Selektívna distribúcia
  • Od 50 do 250 zamestnancov

Pracovná ponuka

  • Jihlava

Táto pozícia bola obsadená!

Poznáte je?

Na začátku byl nápad dvou kamarádů, ale během několika málo let se Beryko stalo etablovanou, velmi dynamickou a rychle rostoucí společností. Produkty, které do ČR dovážíme a zajišťujeme jejich distribuci, najdete nyní všude kolem Vás.

V průběhu let jsme se vyvinuli v jednu z předních českých firem, zabývajících se dovozem, velkoobchodní distribucí i přímým prodejem spotřební elektroniky. Produkty, které jsme uvedli na trh, používají v současnosti miliony lidí v Česku i na Slovensku. Jsme oficiálním dovozcem, distributorem a partnerem značek Xiaomi, Amazfit, DJI a dalších.

Beryko
Chcete se dozvědět více o Beryko?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Prodejce pro obchod Xiaomi v Jihlavě

Do našeho neustále se rostoucího týmu hledáme uchazeče na pozici prodejce Xiaomi domácí elektroniky.

Průměrná mzda včetně provizí se pohybuje mezi 30.000 až 35.000 Kč dle výkonu. Provize jsou v tomto ohledu neomezené, můžeš si vydělat i více. A to hlavně v období Q4, kdy jsou prodeje nejsilnější. Je to jen o tobě.

Co tě čeká?

  • Budeš mít na starosti chod celého obchodu v obchodním centru Citypark Jihlava (na našich stránkách xiaomicesko.cz/prodejny se můžeš podívat na reálnou fotografii)
  • Náš obchod je o rozloze cca 50 m2 a nachází se v centru dění celého obchodního domu.
  • Na směnách se budeš střídat s kolegou, takže záleží na Vaší domluvě (běžně je provoz na krátký/dlouhý týden) a otevírací doba 9 – 21 hodin
  • Náplní tvé práce bude aktivní prodej (doporučit zákazníkovi správný telefon, vyhovující elektroniku či potřeby do domácnosti)
  • V neposlední řadě budeš pracovat s interním systémem kasa a budeš odpovídat za finanční hotovost

Proč tě to u nás bude bavit?

  • Na prodejně jsi svým pánem, takže máš vše ve svých rukou
  • Neustále ti bude k dispozici retail tým, na který se můžeš kdykoliv obrátit
  • Zaškolíme tě na prodejně s těmi nejlepšími prodejci a dokud si nebudeš jistý, budeš pod křídly našich trenérů
  • Respektujeme soukromí a rodinný život, a proto lze směnu prohodit s kolegou nebo prodejcem z jiné pobočky
  • Můžeš se stát expertem na elektroniku a posouvat se firmou dál

Benefity pro tebe:

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní tarif zdarma
  • 10 tis. ročně příspěvek na firemní produkty
  • Soutěže např. o dovolené, výrobky, či jiné výhody
  • Možnost nakupovat za nákupní ceny
  • Příplatky za víkend, přesčasy, svátky samozřejmostí

V případě, že tě naše pozice zaujala, neváhej se nám ozvat!

Požadavky na pozici

Co očekáváme my?

  • Zájem o elektroniku a neustále se rozvíjet v nových trendech značky Xioami
  • Máme rádi dobré mezilidské vztahy, a proto podporujeme spolupráci a výpomoc kolegům
  • U nás máš možnost se kdykoliv obrátit na kohokoliv z firmy a proto budeme rádi za tvoje názory, zpětnou vazbu a nápady na zlepšení prodeje
  • Profesionální prezentaci firmy a značky Xiaomi

Proces náboru

Po zaslání životopisu jste automaticky zařazeni do výběrového řízení a v nejbližší době se dozvíte, zda jste vhodným kandidátem na tuto pozici. Odpovídáme všem uchazečům o zaměstnání. Máte další otázky? Napište nám.

Beryko

Beryko

Máte záujem o túto ponuku?

  • Zdieľať na LinkedIn
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na Twitteri