BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

  • Špecializované technické odbory
  • Praha 9, Doudleby Nad Orlicí, Rychnov Nad Kněžnou
  • Navštíviť stránku
BEDNAR FMT

O Honzovi

Kdysi sportovně rybařil. Pravidelně jezdil s partou na týden až dva k vodě. Řídili se vždy heslem „chyť a pusť“, a přitom testovali nové produkty, na které psali recenze do časopisů. Od 15 let hrál v kapele na bicí. Když se kapela rozpadla, bubnoval si chvíli jen tak sám pro sebe a pro radost. Obě aktivity teď odložil stranou a svůj volný čas tráví se ženou a dvěma malými svišti. A kdoví, třeba až děti odrostou, tak se k rybaření nebo bicím opět vrátí.

BEDNAR FMT
BEDNAR FMT
BEDNAR FMT

Seznam se s Honzou

Jediné, co je na jeho dnech v práci stejné, je ranní porada s vedoucími jednotlivých úseků. Na ní řeší plán výroby na následující den i různé nestandardní situace. Z tohoto setkání zpravidla vzejde agenda, kterou musí daný den vyřešit. Mezitím si musí najít čas na zpracování mezd, ekonomiku závodu i inovace. Je součástí inovačního týmu, se kterým spustili linkovou výrobu, a připravují se na přechod do nové montážní haly, výstavbu nového poloautomatického skladu a plně automatické lakovny.

Nová montážní hala

Na začátku roku 2019 se pustili do stavby dvoupatrové montážní haly. Každé patro má 6000 m2 montážních ploch a plánují tady vytvořit až 30 pracovišť. Než se vůbec pustili s projektantem do tvorby projektové dokumentace, uběhl téměř rok. Za tu dobu si on, ředitel závodu a vedoucí jednotlivých útvarů ujasnili, jak by měl být každý úsek zorganizovaný, řekli si, kde budou jaké stroje, nářadí, terminály, návody a dokonce i přípojky. To celý následný proces velmi urychlilo a teď už „jenom“ vymýšlí, jak postupně přejít na plně automatizovaný provoz.

Vložit profil na své webové stránky