Aures Holdings

 • Automobilový priemysel, Mobilita
 • Praha, Brno, Hradec Králové, Jihlava, Kladno, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Sokolov, Teplice, Tábor, České Budějovice
 • Navštívit stránku
Aures Holdings
 • Rok založení

  1992
 • Zaměstnanci

  3000
 • Zastoupení pohlaví

  30 %70 %
 • Obrat

  14,5mld. Kč

Nejnovější nabídky práce

V tuto chvíli tu nejsou žádné nabídky, zkuste to znovu za pár dní!

Aures Holdings
Aures Holdings

Auta mě pořád ještě baví, ačkoliv jich mám za oknem skoro 2 000.

Dušan Procházka

Generální manažer Praha

Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings

Spokojenost našich lidí má přímý vliv na chod a výsledky poboček. Naše snažení tedy začíná u nich.

Martina Gasmi

Regionální manažerka finančních služeb

Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings
Aures Holdings

Sledovat!

Od maringotky k jedničce na trhu

AAA Auta založil v roce 1992 v Praze nadšený Australan Anthony James Denny, který začal budovat firmu doslova z ničeho. Na prodejní ploše měl jen maringotku, pár aut a velké plány. Dnes patří „Áčka“ pod Aures Holdings spolu s Mototechnou, která prodává zánovní a prémiové vozy, Mototechnou Drive, která pronajímá nové vozy a 1. Auto Diskontem, který prodává levné vozy. Do skupiny patří třeba i AuresLab, který se věnuje inovativním projektům a tvorbě software. AAA Auto je dnes jedničkou na trhu v obchodu s ojetými vozy. Nakoukni s nimi „pod kapotu“. 

Trocha čísel

V Áčkách si můžeš vybírat z 10 000 vozů. V Praze na prodejní ploše jich najdeš skoro 2 500. Jen v ČR mají 1 700 zaměstnanců a 24 poboček. Jsou ale i na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku, a to už je celkově téměř 3 000 lidí a 57 poboček. Od založení společnosti do konce roku 2019 obsloužili jejich zaměstnanci již 2,4 milionu zákazníků. Ročně se jejich teambuildingů zúčastní na 600 zaměstnanců. Průměrný věk jejich zaměstnance je 34 a většinu tvoří muži. Jsou momentálně v přesile 70:30. Jejich generální ředitelka – Karolína Topolová – je ale žena. A číslo na závěr – každý jejich prodejce na ploše denně nachodí průměrně 12 kilometrů.

V čem jsou jedničky

Jsou jedničky v počtu nabízených i prodaných vozů. To ale není alfa omega. Vozí auta za lidmi, a tak už mají pobočky ve většině regionů. Jdou s trendy a mají největší SUV park. Jako první a prozatím jediný prodejce ojetých aut v ČR obdrželi certifikaci ISO 9001 za Systém managementu kvality a Ekologický certifikát ISO 14001. Jako první zavedli call centrum a mobilní výkup. První začali dělat i vlastní IT systémy a jsou inspirací pro další autobazary, které si od nich nechávají radit s prodejem. 

Stereotypy a přetočené tachometry

Je jen málo oblastí byznysu, o kterých existují takové stereotypy a mýty jako o prodeji ojetých aut. Tím nejoblíbenějším jsou přetočené tachometry. Snaží se s touto pověstí bojovat a taky vylepšovat systém, jak „stočená auta“ odhalit. Většinou ani lidé, kteří jim své auto prodávají, netuší, že už ho před pár lety koupili „stočené“. Posílili mechanismy proti výkupu těchto vozů a u aut, která prodávají, kilometry garantujeme. V oblasti této osvěty před sebou ale mají ještě kus práce.

V Áčkách s výhodami

Samozřejmě, že i u nich najdeš nějaká ta zaměstnanecká lákadla. Když vypadne hlídání, mají v Praze školku. Jejich kanceláře jsou dogfriendly a výjimkou nejsou třeba rybičky nebo společný papoušek. Nešetří se služebními vozy, notebooky a telefony. Jako zaměstnanci si můžou pořídit auto se slevou, autodoplňky nebo související služby. S jejich benefitní kartou pak nakoupí výhodněji – od oblečení až po hypermarket nebo víkend na lyžích. Jako velký zaměstnavatel mají co nabídnout.

Vložit profil na své webové stránky