Aures Holdings

  • Automobilový priemysel, Mobilita
  • Praha - Dolní Chabry, Brno, Hradec Králové, Jihlava, Kladno, Kolín, Liberec, Litoměřice, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha, Sokolov, Teplice, Tábor, české Budějovice
  • kariera.aaaauto.cz

Poznej Dušana

Děti ho dokážou z práce 100% vypnout. Tím, že mají dům, jsou pořád venku. Jsou i docela cestovatelé, s ohledem na potomky a jejich věk teď cestují zejména po republice, která ale rozhodně nenabízí málo. Rád si přečte něco o trhu a novinkách, ale už tolik nečte o autech samotných, i když jeho babička mu pořád při návštěvě kupuje Auto Tip. Jako dítě hrál na housle a trochu na kytaru. Na housle občas hraje dětem, když se koupou a nemůžou utéct, jinak se věnuje poslední půlrok spíš té kytaře. 

Sledovat!

Seznam se s Dušanem

V Praze mají na ploše skoro 2 000 vozů a měsíčně jich prodají až 1 300. To je celkem cvrkot, takže se tu rozhodně nenudí. Zodpovědný je za více než 200 lidí, kteří to pomáhají zvládnout. Praha se liší od zbytku republiky v řadě aspektů, a platí to i u prodeje aut. Jedno je ale všude v Áčkách stejné. Ví, že to stojí na lidech, a zvlášť ve velkých městech si můžou vybírat a vybírají ty nejlepší.

Věrný Podkrušnohoří

V Áčkách začínal v roce 2006 jako prodejce v Ústí nad Labem. Od té doby měl příležitost vést tým v Maďarsku i Rumunsku. Potom byl regionálním manažerem a staral se o několik poboček. A od roku 2015 má na starost Prahu, jejich největší pobočku. Navzdory všem pracovním výzvám po republice i v zahraničí zůstal věrný Podkrušnohoří, kde bydlí dodnes ve vesnici pod horami. V Praze zvládne být za 45 minut. Během ranní jízdy už zvoní telefony, během té podvečerní si paradoxně užívá chvilku pro sebe s Radiožurnálem, než se bude věnovat dětem.

S vysílačkou na stole

Na stole v kanceláři má vysílačku, což je celkem praktický pomocník nejen když člověk odběhne na prodejní plochu, ale i pro udržení přehledu, co se zrovna na pobočce děje. Přiznává, že ji často mívá ztlumenou, protože ho poněkud ruší. Služebním autem jezdí denně. Dostává auta na zajíždění. Po ujetí nějakých 15 000 kilometrů jde do prodeje a dostává nové. Přibližně každé tři měsíce tak mění vůz a často i značku a model, ale přiznává, že nejradši je, když dostane nějakou Oktávku. To jsou jeho oblíbená auta, ačkoli doma má z praktických důvodů Multivan.

Vložit profil na své webové stránky