Aures Holdings

Backend Developer - Praha

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Automotive, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

AAA Auta založil v roce 1992 v Praze nadšený Australan Anthony James Denny, který začal budovat firmu doslova z ničeho. Na prodejní ploše měl jen maringotku, pár aut a velké plány. Dnes patří „Áčka“ pod Aures Holdings spolu s Mototechnou, která prodává zánovní a prémiové vozy, Mototechnou Drive, která pronajímá nové vozy a 1. Auto Diskontem, který prodává levné vozy. Do skupiny patří třeba i AuresLab, který se věnuje inovativním projektům a tvorbě software. AAA Auto je dnes jedničkou na trhu v obchodu s ojetými vozy. Nakoukni s nimi „pod kapotu“.

Popis pozice

Náš webový team se rozrůstá o další projekty, staň se členem našeho týmu a buď u toho! Naše projekty překračují hranice republiky a práce na nich ti umožní další profesní rozvoj.

Co u nás získáš

  • Flexibilní pracovní dobu (homeoffice)
  • Práci v mladém a motivovaném kolektivu
  • Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
  • Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
  • Příspěvek na Multisport
  • Vzdělávání v tvém oboru a jazykové kurzy
  • Akce, večírky, teambuldingy

Vítané zkušenosti

  • Dobře ovládáš PHP (OOP)
  • Verzuješ svůj kód v GITU
  • Ukládáš data do MySQL/MariaDB
  • Máš analytické myšlení
  • Jsi pečlivý a zodpovědný

VÝHODOU:

  • Znalost frameworku Symfony nebo Nette
  • Zkušenosti s vývojem CMS, REST API
  • Zkušenost s Elasticsearch, RabbitMQ a Redis
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na LinkedIn