Asseco Solutions, a. s.

Asseco Solutions, a. s.

Jiří spojil svoji životní cestu s Asseco Solutions již před téměř třiceti lety, v roce 1993. Tehdy nastupoval v podstatě do malé rodinné firmy, ve které postupně vybudoval oddělení marketingu a komunikace. Po začátku nového milénia řídil celou dekádu finanční oddělení a stal se statutárním zástupcem společnosti, vedl také několik úspěšných akvizic. Poté, co se firma stala součástí skupiny Asseco, převzal mezinárodní kompetence a zodpovědnost za řízení obchodu na mezinárodní úrovni. V roce 2013 převzal vedení celé české entity a zároveň se stal členem mezinárodního představenstva.

Mezi jeho hlavní koníčky patří motorsport, a to jak automobilový, tak motocyklový. Sám je aktivním motorkářem a ve volném čase si rád vyjede na motorce. Rád cestuje, ať už do odlehlých destinací anebo po České republice, kterou má moc rád, pěšky nebo na kole. Je sběratelem kvalitních vín.

Martina se stala součástí Asseca Solutions v roce 2021, její role je Quality manažer. Specializuje se na testování, kvalitu systému a procesů, které mají dopad uvnitř týmů i směrem k zákazníkovi. Její náplní je podpora týmů v oblasti quality, testů a vedení týmu, který je nedílnou součástí celého konceptu. Velmi úzce spolupracuje s analytiky, vývojem, projektovými manažery i konzultanty.

Ve volném čase sportuje, běhá, plave a jezdí na kole. Velmi ráda tráví čas s rodinou a přáteli. Když má času více, nepohrdne deskovou hrou, dobrou knihou, kávou a nebo kvalitním vínem.

Robert je součástí Asseco Solutions od roku 2019 na pozici Sales Manager, jeho náplní práce je získání nových klientů pro produkt Helios Inuvio. Má za sebou stovky obchodních jednání a několik úspěšných milionových obchodů.

Ve volném čase nejraději tráví čas s rodinou – manželkou a dvěma dětmi. Nejlépe se odreaguje u rybaření a pravidelného saunování. Má rád sport, a to jak v aktivní tak pasivní formě.

Eva se stala součástí Asseca Solutions v roce 2021 a zastává roli konzultanta, specializujícího se na výrobní a skladový modul našeho produktu Helios Nephrite, který je určen pro ENT segment. Jejím úkolem je analýza požadavků zákazníka. Na základě těchto požadavků naimplementuje náš systém v dané společnosti. Poté následuje zaškolení klíčových uživatelů, aby dokázali v systému fungovat. Často spolupracuje s ostatními konzultanty, provozním programátorem a spoustou dalších kolegů.

Ve volném čase jí baví různé druhy sportu, vaření či jakýkoliv čas strávený s rodinou nebo kamarády. Ráda také sleduje seriály, poslouchá podcasty, čte knihy nebo skládá puzzle.

Matěj pracuje ve společnosti od roku 2018 na pozici aplikačního programátora. Konkrétně má na starosti údržbu a rozvoj elektronických dokumentů a skladů. Spravuje také doplňek pro MS Excel. Jelikož je master v Excelu a makrech, je také školitelem těchto technologií pro naše zaměstnance.

Ve volném čase ho baví bojové sporty, běhání, motorky a rock´n´roll. To vše ve společnosti jeho skvělých kamarádů.

Radek se stal součástí Asseco Solutions v listopadu 2019. Od počátku má na starosti vedení týmu vývoje platformy a aplikací AVAspace. Hlavní náplní jeho práce je rozvoj a koordinace vývojového týmu jádra platformy s produktovými a vývojovými týmy aplikací.

Volný čas rád vyplní sportovními aktivitami jako je běh, lezení a sportovní létání.

O společnosti

Společnost Asseco Solutions je špičkou v oblasti informačních systémů Enterprise Resource Planning a je producentem informačního systému HELIOS. Společnost tyto systémy vyvíjí, implementuje a spravuje. Vytváří řešení na míru jednotlivým klientům. Pobočky Asseca Solutions najdete v Česku, na Slovensku, v Rakousku, v Německu a ve Švýcarsku. Patří do nadnárodní ICT skupiny Asseco Group, jedné z největších kótovaných IT společností v Evropě. Manažerská analýza, CRM, Business Intelligence, Workflow – správa dokumentů. Na to se jejich software zaměřuje. Mají desítky tisíc klientů a stovky tisíc uživatelů, kteří používají jejich systém.

Koho hledají

V Asseco Solutions hledají různé pozice, které patří do týmů zastřešující celé portfolio produktů. Nejvíce se jedná o pozice programátorů, konzultantů a obchodníků. V Asseco Solutions jsou vítání junioři (čerství absolventi) i zkušení odborníci v dané oblasti. Kandidátům nesmí chybět drive a motivace. Ve společnosti chápou, že každý je jednotlivec, a proto k zaměstnancům přistupují individuálně. To platí i ve vzdělávání, kdy má každý možnost se rozvíjet a pracovat na sobě. Pro nové zaměstnance mají připravený adaptační plán, který usnadňuje orientaci v nové roli. V rámci adaptace má každý svého garanta, který je mu pravou rukou v procesu zaškolení. Zaměstnanci se u nich těší širokému výběru benefitů – možnost využít v rámci work-life balance 32 dní za rok, vlastní learning management system, příspěvek na volnočasové aktivity, stravenková karta, no dress code a spoustu dalších benefitů, které vyplývají z dalšího setrvání ve společnosti.

Co je dobré vědět

I přes to, že má společnost Asseco v České republice kolem 350 zaměstnanců, panuje u nich rodinná atmosféra. Navzájem se všichni respektují, spolupracují a podporují se. Důvěra, týmový duch, inovace, lidskost a respekt nejsou pouze "buzzwords", ale hodnoty, které žijí.

Vložit profil na své webové stránky