Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Vedoucí týmu realizace

Zmluva na dobu neurčitú
Hradec Kralove
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Asseco Solutions, a. s.

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Dokážete si udržet nadhled a hledat řešení s úsměvem? Dokážete motivovat tým k lepším výkonům? Baví vás práce s lidmi a máte zkušenosti s jejich vedením? Hledáte nové výzvy a nebojíte se chopit zajímavé příležitosti? Pak hledáme právě vás!

Co Vás na pozici čeká:

  • vedení realizačního týmu
  • zodpovědnost za plnění výsledků týmu
  • řízení procesů implementace u nových zákazníků
  • podpora a motivace 15 - 20členného týmu konzultantů, obchodníků a provozních programátorů
  • vyhodnocování plnění klíčových výkonnostních ukazatelů

Co je pro nás podstatné?

  • prokazatelné manažerské dovednosti včetně zkušenosti s vedením většího týmu
  • obchodní (podnikatelské) a pro-zákaznické myšlení
  • orientace na cíl a schopnost nést zodpovědnost, samostatnost
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • zkušenosti s řízením projektů (implementací SW - výhodou)
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP sk. B-aktivní řidič

Na oplátku Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí silné, stabilní a nadnárodní společnosti s předním postavením na trhu IT
  • příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému aj.)
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • 32 dní volna za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 den volna navíc každé čtvrtletí pro skvělý work-life balance)
  • příjemné pracovní prostředí a super tým
  • firemní a týmové akce
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování

Máme rádi lidi, kteří chtějí být nejlepší v tom, co dělají a mluví za ně jejich práce. Chceme, aby se nám spolu dobře pracovalo a abychom spolu mohli trávit čas i mimo práci.
Pokud jste s námi na jedné vlně, ozvěte se. Těšíme se na Vaši reakci.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?