Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Účetní/ referent ve veřejné správě s chutí pro změnu

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Asseco Solutions, a. s.

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Láká vás být součástí týmu, který pomáhá vyvíjet ekonomický software ve veřejné správě? Hledáme posilu se zkušenostmi s účetnictvím státních organizací. Jedná se o pozici metodika účetnictví veřejného sektoru.

Co budete dělat

Metodik je členem týmu, který zodpovídá za správnou funkčnost ekonomických částí informačního systému. Navrhuje proces, aby byl pro uživatele co možná nejpříjemnější.

Jaké jsou předpoklady pro úspěch

  • Znalost problematiky VS v oblasti účetnictví, rozpočetnictví a výkaznictví
  • Umět své znalosti předat dál – komunikační dovednosti
  • Přemýšlet v souvislostech a nebát se technologií

Na oplátku vám můžeme nabídnout

Naprosto samostatnou a zodpovědnou práci na dobu neurčitou. Těšit se můžete na přátelskou atmosféru a skvělou partu kolegů, které jejich práce baví. Otevřenost, neformální vztahy a neustálý rozvoj. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance - 32 dní za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".