Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Technický konzultant

Zmluva na dobu neurčitú
Hradec Kralove
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Asseco Solutions, a. s.

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Tvoje práce bude různorodá, budeš členem implementačního týmu, který zajišťuje vše od vývoje přes nasazení systému; instalace síťových zařízení; práci v SQL až po administraci IS.

Co tě na pozici čeká

  • Analýzy požadavků zákazníka a navrhování řešení dle jejich potřeb.
  • Následně implementace informačního systému u zákazníka.
  • Spolupráce s kolegy při péči o zákazníka a rozvoji nasazeného řešení, konzultační návštěvy a proškolování zákazníků.
  • Nemine tě spolupráce s analytiky a programátory informačního systému.

Co pro pozici potřebuješ

  • Přehled o podnikových procesech a také všeobecný přehled v IT, ERP systémech, databázích, OS a administraci IS.
  • Základní znalost principů databází (SQL)
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Samostatnost, flexibilita a ochota stále se zdokonalovat
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Výhodou je zkušenost s implementací nového IS systému, nebo se správou ERP.

Co ti nabízíme

Naprosto samostatnou a zodpovědnou práci na dobu neurčitou. Těšit se můžete na přátelskou atmosféru a skvělou partu kolegů, které jejich práce baví. Otevřenost, neformální vztahy a neustálý rozvoj. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance - 32 dní za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity, firemní akce atd.).

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?