Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Key Account Manager

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Asseco Solutions, a. s.

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Motivuje tě obchodní úspěch? Baví Tě svět IT? Jsi rád v kontaktu s lidmi a hledáš produkt co má smysl? Rád předáváš své zkušenosti? Tak neváhej a dej nám o sobě vědět. Rádi tě přivítáme v našem týmu v Praze.

Co bude náplní tvé práce:

  • péče o stávající zákazníky Heliosu Green/Nephrite (udržování a rozvoj vztahu se zákazníkem)
  • samostatné vedení obchodních jednání
  • organizace obchodních akcí pro zákazníky
  • spolupráce s obchodním týmem a týmem konzultantů
  • pomáhat nám být ještě lepší po všech stránkách

Co umíš:

  • bezproblémově komunikovat a naslouchat zákazníkům, dokážeš vnímat jejich potřeby i přání
  • nadchnout se pro obchod a zaměřit se na výsledky
  • alespoň základně se orientovat v IT, nebo umět dané informace dohledat a v tématu se rychle zorientovat
  • nebojíš se prezentovat i před větším počtem lidí
  • učit se novým věcem a jsi flexibilní
  • prozákaznický přístup, týmový hráč s orientací na výsledek

Co získáš:

Různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, 32 dní volna za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 den volna navíc každé čtvrtletí pro skvělý work-life balance), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Těšíme se na tvoji reakci!

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".