Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Recruiter

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Asseco Solutions, a. s.

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Do našeho HR týmu hledáme novou posilu, která nám pomůže s náborem nových zaměstnanců. Máš zkušenosti s náborem a baví tě nové výzvy? Pak se moc těšíme na tvoje cv!

Jaká bude Tvoje náplň práce?

  • aktivní oslovování kandidátů
  • práce s LinkedIn
  • telefonický prescreening kandidátů a vedení pohovorů
  • koordinace náborového procesu
  • administrativa spojená s nástupy

Výhodou k získání pozice:

  • zkušenost s vedením pohovorů a oslovováním kandidátů
  • zkušenost z personální agentury
  • schopnost, a hlavně chuť učit se novým věcem

Co můžeme nabídnout na oplátku?

Aktivní účast na budování naší značky. Můžeš se těšit na přátelskou atmosféru a skvělou partu kolegů, jejichž práce je baví. Firemní kulturu postavenou na otevřenosti a neformálních vztazích. Záleží nám na Tvém profesním i osobnostním rozvoji, a proto rádi podpoříme tvoje další vzdělávání. Využít můžeš hodiny angličtiny apod. široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance - 32 dní za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity či firemní akce, auto, atd.)

Těšíme se na Tvoji reakci!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?