Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Project Manager

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Asseco Solutions, a. s.

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Chcete se realizovat v unikátním IT projektu posunující hranice integrace firemních aplikací na novou úroveň? Vytváříme jedinečnou cloudovou platformu propojující partnerská řešení s našimi podnikovými informačními systémy. Do našeho týmu zkušených vývojářů a SW designerů hledáme nadšence s chutí dotahovat své nápady až k jejich realizaci.

Co bude tvojí náplní práce?

  • samostatné vedení projektů v oblasti vývoje a integrace podnikových informačních systémů
  • plánování externích a interních zdrojů
  • vedení a koordinace mezinárodních týmů
  • zodpovědnost za dodržení časových milníků
  • účast na jednáních s partnerskými organizacemi

Co od tebe očekáváme?

  • praxe s vedením větších projektů v oblasti informačních systému a IT
  • zákaznická orientace, vyjednávací schopnosti, umění naslouchat a manažerský cit
  • schopnost dotahovat úkoly, samostatnost a tah na branku
  • znalosti v oblasti business analýz a datových modelů výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Co ti můžeme nabídnout?

Zázemí úspěšné a stabilní IT společnosti. Můžeš se těšit na přátelskou atmosféru a skvělou partu kolegů, jejichž práce je baví. Firemní kulturu postavenou na otevřenosti a neformálních vztazích. Záleží nám na tvém profesním i osobnostním rozvoji, a proto rádi podpoříme tvé další vzdělávání. Využít můžeš široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, 32 dní v rámci work-life balance (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 den volna navíc každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, vzdělávání, firemní akce atd.).

Těšíme se na tvou reakci!

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".