Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Koordinátor týmu

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Asseco Solutions, a. s.

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Administrativa a organizace je pro Tebe výzvou i radostí? Hledáš samostatnou práci? Rád/a komunikuješ s lidmi a nechybí Ti energie, zvládáš si zorganizovat vlastní práci a chceš se naučit něčemu novému? 3x ano, pak nám dej o sobě vědět.

Co Tě čeká?

  • příprava a dohled nad správností smluv
  • kompletní administrativní a organizační podpora
  • práce s vnitřním informačním systémem
  • organizace akcí pro svěřené týmy

Co očekáváme my?

  • praxi na obdobné pozici (výhodou zkušenosti s přípravou smluvních dokumentů)
  • vyzrálou osobnost s příjemným vystupováním
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B

Co můžeme nabídnout na oplátku?

Různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady. Možnost profesního růstu. Budeš se cítit užitečný/á a rozhodně to nebude žádný stereotyp. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance 32 dní za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Těšíme se na Tvoji reakci!

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".