Welcome to the Jungle - Logo

Alza

Sledovat!

Jejich vesmír

Alza vždycky byla a vždycky bude tak trochu UFO. Zrodila se ve velkém třesku porevolučních let a svou cestu začala jako zelený trpaslík s jedinou známkou života, jehož cílem bylo pomoci pozemšťanům prozkoumávat právě objevený svět výpočetní techniky. Mnohokrát od té doby šla Alza odvážně tam, kam žádný obchod před ní ještě nevkročil. Skutečně zářit ale začala až s novým miléniem, kdy spustila první verzi svého e-shopu a lidé tak mohli nakupovat rychlostí světla. Od té doby se zvětšuje vyšším tempem než vyhaslá televizní hvězda, která přišla o přitažlivost a získala apetit černé díry. Už nějakou dobu je největším českým internetovým obchodem, nově však dodává nejmodernější technologie pozemšťanům v dvaceti dalších zemích světa a její rozpínání rozhodně nekončí.

Malý krůček pro zákazníka

Zákazník je jejich Slunce, a tak se snaží kolem něj otáčet. Štvalo je, že pozemšťané musí na své zboží dlouho čekat, a tak vyvinuli systém doručení, který umožňuje mít produkty už v den objednávky či třeba o víkendu. Vadilo jim, že si nemají nové technologie kde vyzkoušet, a tak otevřeli showroomy, kde je to možné zdarma. Zjistili, že někteří jedinci nemají rádi setkání prvního, druhého ani žádného jiného druhu. A tak mají AlzaBoxy a novou prodejnu budoucnosti, která je zcela bez personálu a s nikým se tam nemusejí bavit. A jelikož hledí kupředu, jsou jedni z prvních na světě, kteří umožňují platby kryptoměnami Bitcoin a Litecoin.

Holešovická galaxie

Střed galaxie Alza se nachází v pražských Holešovicích, a to přesně v místech, kde zaparkovali jejich pozemskou základnu. A v té se to doslova hemží vyspělou technikou ovládanou občas trochu nevyspělými zaměstnanci. Pro rychlý transport mezi kancelářemi využívají gyroboardy, pro rychlý relax mají na palubě virtuální hry či solnou jeskyni. Pro přehlednost si pojmenovali zasedačky podle nejbližších planet. A když se někoho zmocní hlad, může podniknout masivní invazi do kavárny a spořádat tam pořádnou hromadu pozemské fauny a flóry.

Průkopníci

Ať se na planetě Zemi objeví jakákoliv novinka, chtějí ji mít jako první a chtějí o ní vědět vše. Členům posádky tak umožňují, aby si cokoliv vyzkoušeli ještě dříve, než se to objeví na trhu. Dostane-li někdo též zajímavý nápad, nebo je prostě posednut mimozemskou inteligencí živící se novými informacemi, každý týden se pravidelně otevírá velitelský můstek a cokoliv z chodu firmy je možné neformálně probrat rovnou s místopředsedou představenstva. Ti, kteří jsou posedlí pouze mimozemským hladem, si zase přijdou na své při jejich nelidských grilovačkách.

Vložit profil na své webové stránky