ADison

 • Digitálne technológie, Marketing / Komunikácia, Vzťahy s verejnosťou
 • Praha 2, Praha
 • www.adison.cz

  Chci, aby naše práce dávala smysl a nesklouzli jsme k řešením podle šablony.

  Alžběta Fridrichová, Managing Director & Partner

  Znát příběh klienta do nejmenších detailů a umět ho správně využít. To je výzva, která mě baví.

  Jakub Křenek, Digital Account Director

  Sledovat!

  Moderní a kreativní PR

  ADison je agentura, jejíž vizí je prokopávat cestu PR a komunikaci v moderním pojetí: strategickém, přirozeně multikanálovém se silným zapojením digitálu a založeném na kreativitě. Hledají cesty, jak vytvářet spojení a vztah mezi firmou a zákazníky, zaměstnanci a dalšími, dělat obsah, který je zaujme, a vtahovat je do konverzace.

  Klienti z našeho každodenního života

  ADison pracují s firmami, jejichž výrobky známe z našeho života (díky, Pivovare Litovel, Palírno U Zeleného stromu, Foreo a další), s neziskovými organizacemi, které bojují za práva pečujících nebo za pacientky s rakovinou, i s firmami, jejichž vodami jsou spíše oblast financí nebo B2B. Na kontě mají několik ocenění za PR. Jejich úspěšné kampaně „Jedlá stravenka“ nebo „Sto skvrn, sto zážitků“ ukazují, že PR stále pracuje s vlastními a získanými kanály (weby, vztahy s novináři, sociální sítě, influenceři), ale dostává se i do oblastí, jako je webová a zákaznická analytika nebo třeba programatický nákup reklamy.

  Nikdy stereotyp

  Nejedou podle šablony a nemají přednastavené nabídkové prezentace. Najít cestu, jak dnes zaujmout lidi, vytvořit pro ně kvalitní obsah a vhodně ho k nim doručit, vyžaduje lidi, kteří se nebojí hledat nové cesty. Spolupráce různých specialistů je nutností. Proto mají v týmu lidi kované v digitálním i mediálním prostředí a spolupracují s dalšími z řad fotografů, kameramanů, grafiků, copywriterů či webařů. A těší se, kdo k nim přibude příště.

  ADison 1.0

  Úplně původní ADison vznikl jako „social business project“ již v roce 2009, kdy propojoval studenty s touhou po praxi a menší až středně velké klienty. I dnes pomáhájí studentům a mladým lidem nastartovat jejich kariéru. Dokáží se domluvit na podmínkách spolupráce, aby šlo skloubit školní povinnosti s prací na zajímavých kampaních.

  ADiSvět

  Občas si ujíždějí na neobvyklých názvech. Za vzdělávání a konference utrácí ADiCoiny. Když si s něčím nevědí rady, udělají hromadné brainstormingové Posvícení, kdy se na problém podívají z různých úhlů, a často přicházejí na opravdu originální řešení. Na Výbojkách si předávají know-how i cenné zkušenosti. A takových libůstek tady mají mnohem víc.

  #zivotvADisonu

  ADison pracuje jako tým, věci řeší společně a otevřeně mezi sebou komunikují. Dělají si to hezký snídaněmi i společnými výlety. Dodnes vzpomínají na léto 2018, kdy sjížděli řeku Moravu. Bylo málo vody, takže občas museli improvizovat a do cíle dorazili za setmění. Všichni museli společně máknout a byl to nečekaně teambuilding v pravém slova smyslu. Smějí se, když vzpomínají, jak si mnozí z nich sáhli na dno (Moravy, aby přenesli loď).

  Směřují k nové úrovni PR

  PR nevnímají jen jako prostředek, jak klienta zviditelnit. Je to komplexní obor, který účinně pomáhá klientům dosáhnout jejich strategických byznysových cílů. Chtějí obor posouvat, a proto pořádají pravidelná setkání pro své kolegy, klienty a přátele z oboru. Potkávají se na ADiAkademii, kde si každý rok povídají o aktuálních trendech v komunikaci, nebo na setkáních nazvaných ADiInspirace, kde se koukají na zajímavé přepadovky, sdílí know‑how a diskutují o zajímavých řešeních. Také podpořili vznik samostatné PR kategorie v soutěži Young Lions pro mladé kreativce do 30 let. Protože i to je způsob, jak prokopávat cestu modernímu PR. Zkrátka a dobře nechtějí, aby PR sedělo v koutě.

  Vložit profil na své webové stránky