Cette offre n’est plus disponible.

Junior účetní

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Zásilkovna
Zásilkovna

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Finanční oddělení Zásilkovny hledá kolegu/kolegyni na pozici JUNIOR ÚČETNÍ.

Náplň práce:

  • účtování bankovních výpisů (české i zahraniční bankovní účty)
  • zpracování pokladních dokladů
  • kontrola saldokont (pravidelné čištění saldokont a dokládání zůstatků)
  • účtování přijatých faktur
  • účtování dalších operací pod dohledem hlavní účetní
  • účast na zpracování měsíční závěrky
  • spoluúčast na roční závěrce a podkladech pro audit
  • podpora finančního oddělení

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • alespoň základní znalost účetní a daňové problematiky
  • analytické myšlení, samostatnost a spolehlivost
  • proaktivní přístup a flexibilitu
  • dobrou znalost MS Excel, MS Word
  • praxe výhodou, ne podmínkou :-)
  • znalost systému Pohoda výhodou

Nabízíme:

  • práce na HPP, nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • notebook a mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního vzdělávání a rozvoje
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost Multisport karty
  • služby Zásilkovny Mezi námi pro soukromé účely za výhodnou cenu
  • firemní akce
  • pracoviště v blízkosti Českomoravské/Palmovky (trasa B)

Zaujali jsme tě? Pošli nám životopis. Chceme tě poznat. Když budeme mít pocit, že se ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Envie d’en savoir plus ?