Cette offre n’est plus disponible.

IT Architekt

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Début : 06 septembre 2021
Télétravail occasionnel
Expérience : > 3 ans
Éducation : Bac +1

Zásilkovna
Zásilkovna

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • poskytování technologických konzultací
  • spolupráce při vytváření technického návrhu aplikací
  • zodpovědnost za vytváření a udržování aplikační a datové architektury
  • spolupráce při vytváření business specifikace
  • návrh a údržba architektonické dokumentace

Profil recherché

  • prokazatelná zkušenost s designem architektury v microservisně orientované architektuře
  • znalost architektonických rámců (TOGAF)
  • znalost metodik ITIL, Prince2
  • znalost modelovacích jazyků (např. ArchiMate, UML, BPMN) a dalších nástrojů (např. Visual Paradigm, Enterprise Architect, Visio)
  • proaktivita při řešení problémů
  • chuť dosáhnout vytyčeného cíle i ve velmi dynamickém prostředí

Déroulement des entretiens

Jdeš do toho s námi? Pošli nám své CV nebo LinkedIn profil.
Na všechny reakce odpovídáme během několika dnů! Následně si po telefonu upřesníme detaily a domluvíme se na termínu setkání. Feedback ze setkání (případnou nabídku) často dáváme do druhého dne!

Envie d’en savoir plus ?