Cette offre n’est plus disponible.

Cloud Engineer

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Début : 06 septembre 2021
Télétravail occasionnel
Expérience : > 3 ans
Éducation : Bac +1

Zásilkovna
Zásilkovna

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • návrh infrastruktury systémů pro nové i stávající aplikace
  • automatizace procesů deploymentu a automatického testování – příprava/úprava CI/CD pipeline, Docker image a Kubernetes orchestrace
  • migrace současných aplikací do cloudu
  • poskytování podpory vývojářům při tvorbě aplikací pro Kubernetes
  • tvorba podpůrných aplikací a funkcí

Profil recherché

  • praktickou znalost Kubernetes, Helm, Docker, Linuxu (Debian/Ubuntu) a skriptování
  • zkušenost s jakýmkoliv CI/CD nástrojem (ideálně GitLab CI/CD)
  • povědomí o současných cloudových trendech a službách (Azure výhodou)
  • znalost Apache/NGINX, MariaDB/Microsoft SQL Server, .NET/PHP výhodou
  • angličtinu minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

Déroulement des entretiens

Jdeš do toho s námi? Pošli nám své CV nebo LinkedIn profil!

Na všechny reakce odpovídáme během několika dnů, po telefonu si upřesníme detaily a následně se domluvíme na termínu setkání s tvým potenciálním kolegou. Feedback ze setkání (případnou nabídku) často dáváme do druhého dne!

Envie d’en savoir plus ?