Welcome to the Jungle

Senior Editor CZ/SK

  • CDI
  • Prague
  • Télétravail ponctuel autorisé
  • > 3 ans

Le poste

  • CDI
  • Prague
  • > 3 ans

O společnosti

Le monde du travail est une jungle ?

Nous en sommes convaincus nous aussi ! C’est pourquoi nous avons créé Welcome to the Jungle, le média de référence dédié à l’emploi qui a pour mission d’accompagner chaque personne dans son développement professionnel. Nous produisons de nombreux contenus inspirationnels comme des articles, des séries vidéos, des podcasts et encore différents formats d’événements.

Avec Welcome to the Jungle, nous avons créé une plateforme sur laquelle se dévoilent plus de 3000 entreprises issues de secteurs d’activités variés. Chaque entreprise communique à travers du contenu exclusif : photos des locaux, interviews des dirigeants et des collaborateurs, statistiques clés comme la parité, l’âge moyen, le nombre d’employés, etc. Nous permettons aux entreprises de grandir avec des employés qui souhaitent aller dans la même direction tout en partageant les mêmes valeurs.

Nous mettons également à disposition des recruteurs notre propre ATS “Welcome Kit”, un outil de gestion de candidatures simple et intuitif. Les recruteurs peuvent ainsi diffuser en illimité leurs annonces sur leur page et traiter efficacement l’ensemble de leurs candidatures en temps réel et de manière collaborative.

Popis pozice

Jako vedoucí místního redakčního týmu v Praze budeš mít zodpovědnost za úspěšné budování jedinečného mediálního obsahu zaměřeného na naše české a slovenské publikum. Budeš rozvíjet naši redakční strategii pro pracovníky, uchazeče i vedoucí pozice a pomůžeš nám vytvořit nová pravidla pro tvorbu mediálního obsahu a vybudovat reputaci předního hráče v oblasti HR!

Budeš členem našeho týmu a vždy se budeš mít na co těšit: čeká tě kreativní a vzrušující práce. Ukázka toho, co budete mít na starosti:

Mediální strategie

  • Budeš spolupracovat přímo s Honzou, naším CEO pro Českou republiku a Slovensko, abyste maximalizovali vliv mediální strategie na celkový rozvoj WTTJ v těchto dvou zemích.
  • Budeš spolupracovat s Pauline, naší manažerkou pro mezinárodní obsah, a týmem pro globální obsah, abyste pochopili a lokalizovali DNA a redakční strategii Welcome to the Jungle, a dále se budeš potýkat se vzrušující výzvou vyrovnat se s potřebami a přístupem českého a slovenského publika.
  • Budeš spolupracovat s naší produkční manažerkou Erikou na koncepci a tvorbě kvalitních videí.
  • Ujmeš se vedení různorodých iniciativ (mediálních partnerství atd.), abychom zvýšili vliv našeho obsahu.
  • Budeš spolupracovat s Jakubem, naším správcem sociálních médií pro Českou republiku, a celým týmem pro sociální média, abyste umocnili dopad našeho mediálního obsahu na místní publikum.
  • Budeš mít odpovědnost za vybudování týmu inovativních a inspirativních žurnalistů na volné noze, kteří ti pomohou rozvíjet příslušná místní média.

Tvorba obsahu

  • Budeš mít zodpovědost za organizaci produkce poutavého digitálního obsahu: určování kreativních přístupů a formátů, sledování distribuce a produkce, redakční činnost a optimalizaci SEO a publikaci B2C a B2B newsletterů.
  • Budeš mít také na starosti skvělé podcasty a videa a budete dohlížet na jejich kvalitu a finální podobu!
  • Budeš se snažit z přiděleného rozpočtu vytěžit co nejvíce.

Co u nás získáte

  • spousta volnosti a flexibility (nehrajeme na pracovní dobu)
  • možnost homeoffice i práce z kanceláře
  • příležitost být kreativní
  • kanceláře v centru Prahy (včetně střešní terasy)
  • cestování do zahraničí (nejčastěji do Paříže)
  • pravidelné teambuildingy se super kolegy
  • partu lidí, s nimiž můžete vyrazit na pivo
  • prostor a povzbuzení k osobnímu i profesnímu růstu
  • smysluplnou práci - každý měsíc inspirujeme desítky tisíc mladých lidí, stovkám z nich pomáháme najít vysněnou práci a tím měníme jejich životy.

Vítané zkušenosti

Ve Welcome to the Jungle nenajdeš stejnorodost, všichni pocházíme z různých prostředí a v tom tkví naše síla!

Ozvi se nám v případě, že tě zajímají média a HR a pokud:

  • jsi žurnalista s přinejmenším 3-4letou zkušeností v oblasti digitálních médií; cit pro tvorbu podcastů a práci s videem a tištěnými médii je výhodou,
  • zajímáš se o nové trendy a nechybí ti nápady na nová témata, především co se týče novinek v oblasti práce,
  • jsi spolehlivý a máš skvělé organizační dovednosti,
  • máš vytříbený psaný projev v češtině a rozumíš slovenštině,
  • zbožňuješ výzvy a ochotně pracuješ na strategických i operativních úkolech,
  • umíš budovat a spravovat síť přispěvatelů obsahu na volné noze,
  • mluvíš plynně anglicky,
  • jsi týmovým hráčem a máš smysl pro pracovní spolupráci, líbí se ti v multikulturním prostředí různorodých talentů; respekt je pro nás klíčový.
  • Ve Welcome to the Jungle usilujeme o to, abychom měli pozitivní společenský dopad, a věnujeme zvláštní pozornost rozmanitosti, inkluzivitě a rovnosti. S každou žádostí budeme zacházet spravedlivě a každý jednotlivec bude vybírán na základě jeho schopností a motivace.

Proces náboru

Krok 1: 30 minutes videohovor s Talalem a pak Honzou
Krok 2: pracování případové studie, která ti pomůže s představou tvých každodenních misí
Krok 3: 45 minut videohovor s Pauline a Seanem který bude začínat shrnutím tvé studie
Krok 4 : 30 minut videohovor s Marie a Camille

Poznejte tým Welcome to the Jungle

Tento obsah je zablokovaný
  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Linkedin

Notre sélection d'articles pour vous

Inspirez-vous avec une sélection d'articles