Cette offre n’est plus disponible.

Freelance fotograf a kameraman

Freelance
Bratislava
Salaire : ≥ 235 € par jour
Télétravail total
Expérience : > 1 an
Éducation : Sans diplôme

Welcome to the Jungle

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Robíme niečo, čo ešte nikto nikdy neurobil. Neustále sa učíme, rastieme a
a zlepšujeme sa, ale niekedy aj padáme. Našou hnacou silou je vízia, že každý môže mať prácu, ktorá ho baví a napĺňa. Tomu veríme a o to nám ide.

Pôsobíme už v 4 európskych krajinách a na ďalšiu časť nášho dobrodružstva potrebujeme posily. Chcete byť jeho súčasťou? Ozvite sa nám, radi sa s vami stretneme osobne!

Hľadáme kameramana a fotografa v jednej osobe, ktorý sa bude stretávať s našimi klientmi na produkciách a realizovať natáčanie a fotenie. Fotografovanie trvá v priemere približne 4 hodiny a počas tohto času je zvyčajne potrebné vytvoriť približne 50-80 fotografií a 3-5 rozhovorov so zástupcami spoločnosti. Táto produkcia je pre nás veľmi dôležitá, pretože tvorí obsah profilov spoločností na našej webovej stránke.
Hľadáme niekoho, kto je empatický, pozorný, vie komunikovať s ľuďmi a zároveň ich upokojiť a “postrčiť” k čo najlepším výkonom. Vašou hlavnou úlohou bude vytvárať videá a fotografie. Nemusíte sa však starať o postprodukciu, o tú sa postaráme my. Vzorové profily spoločností nájdete tu: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies

Čo s nami dostanete

  • práca na živnostenský list
  • flexibilný pracovný čas podľa dohody
  • vyhnete sa postprodukcii - o tú sa vždy postaráme
  • uvidíte moderné kancelárie, kde sa stretnete s inšpiratívnymi ľuďmi a pomôžete vytvoriť české pracovné prostredie - vašimi očami, vašou šošovkou
  • možnosť zaujímavej finančnej odmeny podľa počtu produkcií

Profil recherché

  • ste zručný freelancer a máte skúsenosti s fotografovaním a filmovaním
  • ste profesionál, ktorý sa nebojí zodpovednosti a na ktorého sa dá spoľahnúť za každých okolností
  • ste dôkladný, presný, priateľský a nebojíte sa komunikovať s ľuďmi z rôznych oblastí, s rôznymi názormi a pozíciami
  • prácu, ktorú robíte, vždy vnímate ako svoju vlastnú vizitku, takže jednoducho nikdy nič nepokazíte
  • neradi sa trápite s postprodukciou a máte radi čas “na pľaci”, ktorý si môžete riadiť sami
  • radi pracujete na dlhodobých projektoch a nezabalíte to po prvom mesiaci
  • nebojíte sa komunikovať v angličtine

Požiadavky na výstup videa a technika:

  • 4K 25 snímok za sekundu
  • Na pokrytie videa min. 1080p 50 snímok za sekundu
  • klopový mikrofón synchronizovaný s fotoaparátom
  • mäkké svetlo LED
  • statív
  • minimálna veľkosť snímača MFT, uprednostňuje sa full frame

Odporúčané fotoaparáty: Sony: A7 III / A7S3 / A7 IV / A1 / A7R3 / A7C / FX3Panasonic: GH5 / GH5S / S1H / S5Fujifilm: X-T3 / X-T4 Canon: R5 / R6Blackmagic: Pocket 4K / 6K / 6K ProDoporučené objektívy:24-70mm f2.8Sigma Art Odporúčané mikrofóny:Sennheiser EW G3, EW G4Rode Wireless Go, Wireless Go II

Fotografie

  • fotografie v surovom formáte
  • výsledná fotografia má pomer strán 3:2
  • uprednostňujeme fotoaparát so snímačom full frame
  • blesk alebo reflektor výhodou

Odporúčané objektívy:

  • širokouhlý objektív pre kancelárske priestory *(napr. 14-24mm f2.8, 16-35mm f2.8 alebo pevné sklo 14mm, 20mm)
  • štandardný alebo teleobjektív na fotografovanie ľudí v kanceláriách (napr. 24-70 mm f2,8, 70-200 mm f2,8 alebo pevné sklo - 24 mm, 35 mm, 50 mm, 85 mm)

Envie d’en savoir plus ?