Cette offre n’est plus disponible.

Grocery Associate (part-time)

Temps partiel
Bratislava
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Expérience : > 6 mois

Wolt
Wolt

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Podrobnosti pracovnej pozície

Wolt možno poznáš ako fínsku technologickú spoločnosť s apkou na rozvoz jedla. To bol len začiatok – teraz rozbiehame doručovanie potravín a rozličných vecí  po celej Európe a Ázii. Wolt Market zohráva hravnú ulohu v tejto expanzii..

Wolt Market je náš vlastný supermarket, ktorý poskytuje prvotriedne pohodlie a zákaznícky zážitok– môžeš si objednať potraviny rýchlosťou svetla až k tvojim dverám! 🤩

Naše tímy Grocery Associate sa nachádzajú v srdci našich predajní Wolt Market v Bratislave – budete mať istotu, že všetky objednávky budú zhromaždené a pripravené na vyzdvihnutie našimi kuriérskymi partnermi alebo zákazníkmi.

Budete pracovať na flexibilné zmeny – obchody sú otvorené 7 dní v týždni a vítané sú aplikácie na plný aj čiastočný úväzok. Budete súčasťou zábavného tímu, ktorý nanovo definuje, ako nakupujeme, a kým sa vaši kolegovia radi podelia o vtip, zároveň sú na svoju prácu skutočne hrdí – ako spoločnosť robíme bežné veci nezvyčajne dobre! 💪🏻

Čo budete robiť

  • Prijímanie objednávok cez našu aplikáciu “Merchant”

  • Pripravovanie a balenie potravín a ich odovzdávanie zákazníkom a kuriérom.

  • Riadenie a používanie našich interných systémov, ktoré obsahujú presné informácie o živinách a alergénoch.

  • Udržiavanie poriadku a čistoty v predajni.

  • Účasť na rozvoji každodenných operácií nášho Marketu.

Dodatočné informácie

Ďalšie informácie

Ak si nadšený z práce v prostredí kde sa veci menia a zlepšujú, rád prevezmeš zodpovednosť a staneš sa súčasťou mimoriadne ambiciózneho tímu tak klikni nižšie a prihlás sa k nám!

Prihlášky budeme priebežne posudzovať, preto prosím svoju prihlášku pošli čo najskôr. Ďakujeme :)

Profil recherché

  • Rýchlo sa učíš a máš schopnosť robiť viac vecí naraz.

  • Si “proaktívny” a “na prácu sústredený” sú slová, ktoré ťa vystihujú.

  • Máš dobrý prístup a baví vás myšlienka pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom podnikateľskom prostredí.

  • Si technicky zdatný/á.

  • Môžeš pracovať cez deň, večer aj cez víkend.

  • Skúsenosť  z práce v potravinách je výhodou.

  • Dohovoríš sa v slovenskom a anglickom jazyku.

  • Máš právo pracovať na Slovensku.

Envie d’en savoir plus ?