Cette offre n’est plus disponible.

Campaign Specialista / Specialistka Senior

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail fréquent

VISIBILITY DIGITAL

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

S postupující automatizací se výrazně proměňuje způsob správy kampaní. Proto hledáme pružné a učenlivé parťáky, kteří se nebojí zkoušet nové věci a zefektivňovat svoji práci. Zároveň jsou to profíci a ve svém oboru se vyznají.

Součástí seniorní pozice je vytváření komplexních strategií a podílení se na strategických zakázkách.

A kdo povede tebe a tvůj tým?

David Kotrč

Profil recherché

  • Máš chuť učit se nové věci a růst
  • Umíš se rozhodovat na základě dat
  • Zvládáš dodržování termínů
  • Máš více než 2 roky praxe v systémech Google Ads, Sklik, GA
  • Znáš alespoň základy RTB/Facebook Ads

Výhodou je

Orientace v Adformu, Google Tag Manageru, Data Studiu

Déroulement des entretiens

    1. Test
    1. Pohovor s Davidem a Robinem

Envie d’en savoir plus ?