Cette offre n’est plus disponible.

CRM analytik/analytička

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Máte chuť pracovat a vzdělávat se v oblasti dat? Nebojíte se SQL, kódování, databází, modelování ani obhajování svých nápadů a závěrů před kolegy? Chcete poznat a poté pomáhat útvářet CRM prostředí banky? Do analytického CRM hledáme novou posilu, která nám pomůže s rozvojem zejména v oblasti datových analýz, transformací a přípravy modelovacích datasetů.

Co u nás budete dělat?

  • Analýza klientského portfolia
  • Transformace dat z datového skladu banky do tabulek optimalizovaných pro CRM kampaně, analýzy a reporty
  • Monitoring a vyhodnocování úspěšnosti CRM aktivit
  • Spolupráce na rozvoj CRM prostředí a souvisejících projektů

Co k tomu potřebujete?

  • VŠ vzdělání
  • Solidní znalost databází a použití SQL, výhodou je znalost Oracle nebo SAS
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Výhodou je zkušenosti s využívaním data-miningu
  • Neutichající chuť učit (se), experimentovat a vylepšovat
  • Schopnost pracovat na úkolech v týmu i samostatně

Co Vám za to nabízíme?

  • Samostatnou pracovní pozici
  • Zajímavé úkoly
  • Odborný a profesní rozvoj
  • Šanci být součástí přátelského pracovního kolektivu
  • Příležitost proaktivně přicházet s novými nápady a uvádět je do praxe
  • Možnost podílet se na zvyšování spokojenosti našich zákazníků
  • 25 dní volna + dny na regeneraci + sickdays + volno v den narozenin
  • Body v systému cafeterie, které můžete využít na rekreaci, kulturu, zdraví nebo sport
  • Plně hrazené stravenky v hodnotě 145Kč

Envie d’en savoir plus ?