Welcome to the Jungle - Logo

Starbucks

  • Boissons, Grande consommation
  • Karlovy Vary, Bratislava, Chvalovice, Hradec Králové, Kladno, Mladá Boleslav, Nitra, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Praha, Praha 1, Praha 4, Praha 6, Prešov, Žilina
  • www.lovewhatyoudo.cz
Starbucks

O Janče

Jako správný Coffee Master samozřejmě ráda ochutnává kávu. Chodí se inspirovat do jiných kaváren, ochutnává kávy od různých výrobců, rozšiřuje si obzory a posuzuje servis zdejších baristů. To ji pomáhá vidět její kavárnu v jiném světle a přicházet s nápady, co by se dalo vylepšit. Když se její život netočí zrovna okolo kávy, tak sportuje – plave, běhá, jezdí na in-line bruslích nebo na běžkách. Kamarádi si z ní dělají legraci, že běžky jsou hrozné retro, ale ona je má prostě ráda. Na snowboard ani sjezdovky ji moc neužije.

Starbucks
Starbucks
Starbucks

Sledovat!

Seznam se s Janou

Starbucks měla Jana ráda už od doby, kdy s kamarádkou jezdívaly do Prahy na nákupy a těšily se, že si zajdou do Starbucks. Netěšily se jenom na to kafe, ale hlavně na tu atmosféru v kavárně. Když se do Starbucks hlásila, říkala si, že to nemůže vyjít, protože s kávou neměla žádné zkušenosti. Ale vyšlo to a Patricie nastoupila na pozici baristy. To jí ale nestačilo a chtěla se dál rozvíjet. Za tři roky u Starbucks se tak zaškolila na baristu trenéra a Coffee Mastera, byla vedoucí směny, produkt manager a nyní zakotvila ve Florentinu, kde působí na pozici Asisstant Store Manager.

Když je káva tvým koníčkem

Základní informace o kávě, které má každý barista, ji nestačily. Proto se zapojila do tréninku na Coffee Mastera. Pamatuje si na takový ten první „aha moment“, kdy se dozvěděla, kolik práce stojí za tím, než se zrnko kávy dostane do pražírny. Představovala si, že někde prostě vyroste kávovník, stroj sesbírá plody a je to. Je vděčná, že ještě v dnešní době existují farmáři, kteří si vezmou nůši na záda a každé zrnko sbírají ručně. Díky práci si tak můžou každé ráno připravit kávu s ostatními baristy a pozitivně naladění se vrhnou do práce.

Vložit profil na své webové stránky