Cette offre n’est plus disponible.

Store Manager

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Starbucks
Starbucks

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Store manager poskytuje vynikající zákaznický servis a nejvyšší kvalitu výrobků při zachování nákladové efektivnosti.

Jeho úkoly jsou zaměřeny na dvě oblasti: budování prodejů a vztahy s našimi zákazníky.

Store manager je zodpovědný za lokální marketingové aktivity v souladu se značkou a AmRest Coffee strategií. Buduje vztahy a je odhodlaný pracovat s místní komunitou.

Je odpovědný za plánování prodejů, analýzu výsledků a neustále hledá nová řešení.

Store manager neustále rozvíjí sám sebe a stará se o rozvoj svého Týmu.

Především je součástí Týmu i za barem.

Co u nás získáš

  • Jedinečná “Bring Fun to Life” kultura, kde politika ani byrokracie nemají místo
  • Několikaměsíční trénink, který tě podpoří v novém prostředí
  • Intenzivní profesní rozvoj v přátelské atmosféře
  • Motivační bonusy za doporuč kamaráda, další bonusy a osobní ocenění
  • Min. dvakrát měsíčně balíček Tvojí oblíbené kávy nebo čaje
  • Výhody do všech našich značek – Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut
  • Přátelská atmosféra a pocit sounáležitosti

Profil recherché

  • Zkušenost s vedením kavárny, restaurace nebo pobočky s přímým zákaznickým servisem
  • Vášeň a chuť k životu a nadšení pro náročné úkoly
  • Flexibilitu a kreativitu
  • Zaměření na růst a osobnostní rozvoj
  •  Analytické dovednosti
  • Znalost angličtiny na úrovni „intermediate“

Envie d’en savoir plus ?