Cette offre n’est plus disponible.

Technik testovacích zařízení

CDI
Letohrad
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Expérience : > 1 an

Siemens
Siemens

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Chcete být součástí dynamického kolektivu techniků? Máte vyhlášku 50, minimálně paragraf 5? Zajímá Vás moderní výroba? Pokud ANO, pak hledáme právě Vás! U nás v OEZ rozšiřujeme tým, a proto do našeho dynamického týmu techniků hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici Technika testovacích zařízení. Co bude Vaší náplní práce? Správa, údržba a obsluha testovacích zařízení. Správa parametrů testů a testovacích sekvencí. Tvorba specifikace testovacích zařízení a konceptů testování. Znalost v oblasti testování. Co od Vás vyžadujeme? Min SŠ vzdělání. Nutnost odborné kvalifikace pracovníků v elektrotechnice a elektronice dle vyhlášky 50/1978: ideálně paragraf 6 (minimum 5). Znalost z oblasti elektroniky výhodou. Zručnost a samostatnost. Co vám nabídneme? Zajímavé a moderní pracovní prostředí protkané technologiemi. 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry. Home office. Příspěvek na stravování (cena obědů 23 Kč). Roční příspěvek do programu Benefit plus na sport, volný čas, zdraví, kulturu, pojištění atd. Akce pro zaměstnance (např. kulturní akce, sportovní akce, soutěže atd.). Možnost zapojit se do akciového programu Siemens. Práci v jednosměnném provozu. A další skvělé benefity. Organization: Smart Infrastructure Company: OEZ s.r.o. Experience Level: Early Professional Job Type: Full-time

Envie d’en savoir plus ?